Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg sokan örülnének egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sokan örülnének egy ilyen kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Ahol csak annyi a probléma, hogy a pár férfi tagja azelőtt csak prostikkal volt együtt, illetve nem vállalja fel a kapcsolatotokat az ismerősei, rokonai, barátai előtt. Állítólag sokan örülnének, ha csak ennyi lenne a gondjuk, mert ez nem nagy ügy... és a bolhából csinálok elefántot. Szerintem meg éppen elég nagy ügy. Szerintetek?

2014. dec. 9. 21:59
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%

megvédek minden elesettet, én vagyok az elesett balf**zok védője, ezt utűztem ki életem céljául. :)

csak érzek egy enyhe biszexualitást a kérdezőnél, szóval nem baj, ha csaj vagy.

2014. dec. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Saját magát védi, mert róla szól a kérdés...

Nem jönnek be a csajok. Nincs semmi enyhe biszexualitásom...lehet, hogy saját magából indul ki, azért írta.

2014. dec. 26. 14:26
 23/23 anonim ***** válasza:
nincs hát, egy aranyos csajszi a kérdező, s teljesen heterónak tűnt, vmint én se indulok ki magamból. :) egy hibája, h megígéri, h majd szól, ha végez, de elfelejti mindig.
2014. dec. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!