Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám túltenni magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám túltenni magam ezen a csalódáson? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Volt egy srác, akibe titokban évekig szerelmes voltam, aztán végül sikerült meghódítanom. Azt hittem, mi már örökre együtt leszünk. Aztán hirtelen összejött egy másik lánnyal. Ennek több mint egy éve, ők azóta is együtt vannak, és én még mindig nem tudtam túltenni magam rajta. Közben pasizom, találtam is egy rendes fiút, három hónapja együtt vagyunk, de mégsem tudom kiverni ezt az egészet a fejemből. Azt várom, hogy ők szakítsanak. Mit tegyek? Szeretnék túllenni már ezen, azt akarom, hogy ne érdekeljen. 27/L

2014. dec. 10. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:
rá fogsz jönni h hülyeséget csináltál.... mármint ha eldobod a mostanit a régiért.
2014. dec. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy formabontó ötlet... de azt javaslom, legyél egy kicsit egyedül, hanyagold ezt a szerelem-témát és foglalkozz más dolgokkal! A jelenlegi barátoddal szakíts - semmi értelme vele lenned, ha nem szereted, és ezzel őt is csak bántod! Nem érdemes mással járni, ha az előzőt még nem tudtad elfelejteni. De ugyanúgy próbálj meg NEM foglalkozni az exeddel sem. Te is tudod, hogy fölöslegesen várod, hogy szakítsanak. Amennyire tudod, tereld másra a figyelmed: munka, hobbik, barátok. Kapcsolatba pedig csak akkor kezdj, ha szerelmes is vagy a srácba. Ne izgulj azon, hogy 27 évesen már "kifutsz az időből", nem vagy lekésve semmiről.

Tudom, mit beszélek, én is épp hogy túltettem magam egy csalódáson. 26 éves vagyok, és nem vagyok megőrülve az egyedülléttől, perpillanat nem is vágyom kapcsolatra.

2014. dec. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves Első! Szerinted érdemes a kérdezőnek a mostani barátjával maradnia, ha egyszer NEM SZERETI? Én csak sajnálnám ezt a rendes fiút, hiszen nem azt kapja, amit érdemel. Olyan barátnőt érdemelne, aki szereti.

Tehát mindkettejüknek jobb lenne, ha szakítanának, aztán találnának olyan párt maguknak, akivel tényleg szeretik egymást.

2014. dec. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 hónap után nem is beszélhetünk szerelemről. csk azt mondom, h adjon egy esélyt a dolognak.
2014. dec. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A kérdés igaziból arra vonatkozott, hogyan verjem ki az előzőt a fejemből. Hogyan lehet valakit elfelejteni.

2014. dec. 18. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!