Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is én vagyok a bolond, diliházba való? / Részletek lent! /

Figyelt kérdés
Exemmel bő két éve szakítottunk, mindegy miért, a lényeg az, hogy szó nélkül lelépett. Utána sokáig neten keresztül se volt semmilyen formátumú jelentkezés. Aztán kb. pár hónapja neten végül bocsánatot kért, maradtunk úgymond "barátok". Viszont eléggé furcsa volt nekem a viselkedése, mintha nem is ő lett volna igazából, hanem inkább az egyik rokona. A lényeg, hogy nem olyan rég már nem bírtam tovább és rákérdeztem, majd mondtam neki, h ha ő az akkor hívjon már fel. Erre hülye kifogásokkal jött, majd azzal, hogy én folyton gyanúsítgatok, diliházban volna a helyem stb. Most ezt tényleg olyan nagyon szörnyű kérés volt a részemről, hogyha valóban nem a rokona szórakozik velem, hívjon fel? Nem inkább az a diliházba való, aki ki érti miért de neten felül pl. telin személyesebben kicsit se meri felvállalni magát?

2014. nov. 12. 01:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Diliházba az való aki nem képes belátni a tetteinek következményeit, ezen belül ön vagy közveszélyes, mert amennyiben ez nincs megállapítva konkrétan lehet ambuláns beteg is.

Úgy hogy a felesleges hisztit leszámítva egyikőtök sem való oda, legalábbis a leírtak miatt nem.


Dr. f4szfejkapitány voltam csoxxxy.

2014. nov. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ja, ez nem volt egy épelméjű húzás tőled. Egy dolgot nem értek. Mi retkes túrós rézfszú bagoly fszáért érdekel téged, hogy 2 év után ki a tököm kért tőled bocsánatot. Ezt nem értem.
2014. nov. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Hívd fel te őt rejtett számon olyan órában, amikor nem számítana rá.
2014. nov. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Első :DDDD
2014. nov. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Hívtam, de nem vette fel. :( Rejtetten is, kijelezve a számomat is, persze nem egyforma időpontban.
2014. nov. 12. 01:32
 6/22 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd a fenébe felejtsd el.
2014. nov. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Volt egy olyan szitu is, hogy találkozni fogunk, meg volt beszélve minden, nem jött el, akkor is hívtam nem vette fel, este írta neten a kifogásokat. Akkor még voltam olyan hülye, hogy elhittem neki a dolgokat.
2014. nov. 12. 01:34
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem, hogy hagyjam-e, még szép, hogy ezek után hagyom. Csak most vajon ez akkora kérés volt, hogyha vele dumálok valóban hívjon fel? Csak, mert egyszerűen nem értem miért én vagyok ezért a dilinyós stb. Mondja azt, hogy nem akar így tenni stb. De miért ilyenekkel jött? Már, ha nem a rokon volt a dolgok mögött.
2014. nov. 12. 01:36
 9/22 anonim ***** válasza:
Igen, válaszolhatott volna normálisabban is, viszont ezek után teljesen felesleges bosszankodnod rajta.
2014. nov. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Ha az olyan egyszerű lenne. Eléggé megviselt. :( Na mindegy, köszönöm a válaszokat.
2014. nov. 12. 01:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!