Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm kicseszett velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm kicseszett velem, és én szeretem tényleg csak hülyén reagáltam le!?

Figyelt kérdés
Aztmondta,hogy hagyjuk,mert voltam egyik barátnőjével,én meg azthittem komolyan gondolta,de nem mert szerencsére leszarja őtet..de hogy tudnám kiengesztelni?mit szeretnek a lányok?mit vegyek neki?kérem az értelmes embereket csak ők irjanak.
2014. dec. 10. 01:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
őtet?? HEUR: Trojan.Zsámo.A
2014. dec. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
???? Ezt nem értem, fuss neki újra.
2014. dec. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsi,siettem. :) rámir este a barátnőm,hogy nem akarja tovább folytatni,mert a barátnőjével smároltam egyszer..és én meg azt irtam rá megértem,amit nem kellett volna,mert ugy vette le hogy eldobom..közbe meg szeretem.mit tudnátok ajánlani mit vegyek neki aminek megörülne?
2014. dec. 10. 01:37
 4/7 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs róla nekem se hogy mi a faszt írtál. :D de ha rosszat csináltál, úgy akarod megoldani a problémát hogy veszel neki valamit? :D
2014. dec. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mondta hogy bizonyitsam be hogy szeretem,erre meg én,hogy találkozzunk,és majd akkor szeretnék venni neki valami különlegeset. :)
2014. dec. 10. 01:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Már bocs, de nem holmik vásárlásával fogod tudni kiengesztelni.... :D
2014. dec. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy akkor csókolóztál a barátnőjével, amikor vele még nem voltatok együtt, vagy akkor, amikor már igen?

Kérj bocsánatot tőle, mondd meg neki, hogy őt szereted! Ha kell, magyarázd meg neki a dolgot, mi miért történt, legyél vele teljesen őszinte! Nem ajándék kell ide...

2014. dec. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!