Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai nők valóban többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők valóban többet várnak el a férfiaktól, mint amit ők nyújtani tudnak?

Figyelt kérdés

Egy férfi legyen férfi, határozott, hódítsa meg a nőt, legyen erős, ha baj van oldja meg mert ő a férfi. Ha sokszor visszautasítják, akkor se legyen önbizalomhiányos. Nyújtson védelmet, akár fizikailag is. Legyen benne valami plusz, ami a nőnek kell. Legyen sportos, adjon magára, jó legyen a szexbe.

Anyagi biztonság is meglegyen, mert csak úgy lehet családot alapítani. Ugyanakkor érzelmes, romantikus legyen, tudjon szeretni törődjön a nővel. És még sorsolhatnám azokat az elvárásokat, amit elvárnak a nők.


A nők mit adnak ezzel szembe?

Jó külsejű nők sokszor azt gondolják az elég. Örüljön hogy egy jó nő szóba állt egy férfival és szexelhet vele, de még a szexet se adja igazán, mert a nőknek is nagyon fontos hogy a pasi tudjon teljesíteni.

Házimunkát nem csinálják, mert közösen kell csinálni egy mai modern párkapcsolatban. Törődést általában nem adnak, mert jelszóval nem vagyok az anyukája hanem a barátnője.


2014. dec. 10. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Neked is csak azt tudom javasolni, amit mindenkinek:


"Semmi sem kötelező."


Általában két típus van a fiúk között is:


1.: Aki megdugja a nőt és eldobja a pic*sába (ez a jó jó tipus, annak ellenére, hogy elitélendő)


2.: Aki szereti a nőt (ez meg át lesz bas*zva)


Választhatsz! :-)

2014. dec. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezeket a nőket kell nagy ívben elkerülni és a normálisokkal szóba állni.
2014. dec. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sajnos ez így van.
2014. dec. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Elvárni elvárhatják, csak nem kapják meg.


A legtöbb nő a párkapcsolati partnerétől ennek csak a töredékét kapja meg, de akad olyan is aki egyenesen semmit.


Nézd meg kiknek vannak csajai, legalja tróger agyhalott bűnrondáknak is

2014. dec. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Nézd meg kiknek vannak csajai, legalja tróger agyhalott bűnrondáknak is"


A bűnrondáknak nincs

2014. dec. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Bocs de mi az, hogy a szexet se adja igazán, mert fontos hogy a pasi is teljesítsen?

Szerinted akkor lenne jó, ha csak a férfi élvezné, a nő meg csak tegyen a kedvére?

Nem minden nő várja el, hogy a p¡csája alá toljon a párja mindent, én nem szeretek anyagilag függni senkitől, nem akarok rászorulni senki pénzére.

De ha együtt élünk, és én ugyanúgy dolgozok, akkor igenis elvárom, hogy segítsen a házimunkában.

2014. dec. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Egy férfi legyen férfi, határozott, hódítsa meg a nőt, legyen erős, ha baj van oldja meg mert ő a férfi. Ha sokszor visszautasítják, akkor se legyen önbizalomhiányos. Nyújtson védelmet, akár fizikailag is. Legyen benne valami plusz, ami a nőnek kell. Legyen sportos, adjon magára, jó legyen a szexbe.

Anyagi biztonság is meglegyen, mert csak úgy lehet családot alapítani. Ugyanakkor érzelmes, romantikus legyen, tudjon szeretni törődjön a nővel. És még sorsolhatnám azokat az elvárásokat, amit elvárnak a nők. "



Ez így nem fog megvalósulni és remekül körbe írtad h mért vagyok szingli.


Részleteiben


"Egy férfi legyen férfi, határozott, hódítsa meg a nőt"

Ez max a lányregényekben van manapság már v max Mogács Dánielt kérd meg rá ő még szerenádot is ad..


", legyen erős, ha baj van oldja meg mert ő a férfi"

Az erő nem az én világom de szerintem ö segíthet rajtad.

[link]


". Ha sokszor visszautasítják, akkor se legyen önbizalomhiányos" Bizonyára ha te túl élsz egy repülő szerencsétlenséget még 20 X felszállsz rá igaz.


". Nyújtson védelmet, akár fizikailag is. Legyen benne valami plusz, ami a nőnek kell"


Te figyelj ö jobban megoldja

[link]


"Legyen sportos, adjon magára, jó legyen a szexbe"

Hát ez még talán megoldható.


"Anyagi biztonság is meglegyen, mert csak úgy lehet családot alapítani"


Hát ehhez sok sikert nem hiszem h túl sok lenne.


"Ugyanakkor érzelmes, romantikus legyen, tudjon szeretni törődjön a nővel"


Romantik kell tessék.

https://www.youtube.com/watch?v=h_ocQQ1ttiw


Csak h érezd menyire illúziós a leírásod.

2014. dec. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért nem keresel inkább normális nőt az érdek cicababa helyett?? Ja, hogy annak kócos a fogsora, vagy éppen picit száraz a keze a házimunkától és este kicsit fáradt a 8 óra munka után? Hát akkor meg érd be a cicababával és tartsd el...!
2014. dec. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Boldog párkapcsolatban élek :)
2014. dec. 10. 17:25
 10/11 anonim ***** válasza:
Sokkal többet.
2014. dec. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!