Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan aki már megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki már megcsalta a párját?

Figyelt kérdés

Milyen indokkal? Azaz miért? Elmondtátok neki?Vagy tud róla?

És hogyan hoztátok össze? Úgyértem,hogy hogy történt? Mit mondtatok a párotoknak,hová mentek,kivel? stb stb.

Légyszives korotokat és a nemeteket is írjátok le.Köszönöm.


2014. dec. 10. 19:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem lennék képes rá.
2014. dec. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha valaha lenne barátnőm egyszer se tennék ilyet.
2014. dec. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Igen, nem kellet hozzá indok, azaz ok. Tud róla, de egy nyomi kis papucs és még mindig kitart mellettem. Buliba mentünk együtt majd külön távoztunk. (első alkalommal) Mivel nem élünk együtt így nem közlöm vele, hogy mikor kivel hol vagyok.

20/L

2014. dec. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ribaaaaaaanc
2014. dec. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Enis kiirtam mar ezt a kerdest kivancsisagbol, mert en nem csalnek meg senkit, mert keptelen lennek ra, ezert kivancsi voltam mas miert teszi. 11 olyan valasz erkezett, hogy ok nem csaltak meg a parjukat, es egy se olyantol aki igen. Remelem neked nagyonn szerencsed lesz.
2014. dec. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Enis kiirtam mar ezt a kerdest kivancsisagbol, mert en nem csalnek meg senkit, mert keptelen lennek ra, ezert kivancsi voltam mas miert teszi. 11 olyan valasz erkezett, hogy ok nem csaltak meg a parjukat, es egy se olyantol aki igen. Remelem neked nagyobb szerencsed lesz.
2014. dec. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Tiszteletem, drága! Hidd el nem tőled hallom először. :*


ui.: Privátra nem válaszolok. (dehamár úgyis írok: nem provokációként írtam)

2014. dec. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A mostanit nem, de két exemet igen. Az elsőnek nem mondtam el, a másodiknak igen, ott előjött a bűntudat. Mit mondtam, hova megyek? Semmit... nem tartoztam beszámolóval.


24/N

2014. dec. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Sajnos egyszer előfordult.. eléggé megromlott a kapcsolatunk, és a baj ott volt hogy engem meg nem zavar ha idegenekkel kell beszélgetni.. nos így jött egy srác.. de csak a csókig jutottunk. Már azt is megbántam. :( A páromnak elmondtam hogy mi volt, utólag.. Azóta is együtt vagyunk, és szerintem még jobb is lett a kapcsolatunk mint amilyen előtte volt. Rájöttünk hogy tényleg mennyire szeretjük egymást.

L/19

2014. dec. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 PearlDiver ***** válasza:

Az előző barátnőmet megcsaltam végülis, mert már nem szerettem, a mostanival, akit azóta is szeretek.

A megcsalás (csók) után az első találkozás alkalmával szakítottam.

Hozzátartozik még, hogy az exem korábban lefeküdt egy akárkivel, amí távol voltunk egymástól. Mindketten elmondtuk egymásnak a történteket, csak én szakítottam is.

2014. dec. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!