Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan aki már megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki már megcsalta a párját?

Figyelt kérdés

Milyen indokkal? Azaz miért? Elmondtátok neki?Vagy tud róla?

És hogyan hoztátok össze? Úgyértem,hogy hogy történt? Mit mondtatok a párotoknak,hová mentek,kivel? stb stb.

Légyszives korotokat és a nemeteket is írjátok le.Köszönöm.


2014. dec. 10. 19:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én mindig megcsalásellenes voltam, de legutóbbi páromat megcsaltam 2 nappal szakítás előtt. Távkapcsolat volt és tudtuk, hogy a következő találkozásnál kimondjuk, hogy vége, csak nem telefonon/messengeren akartuk, hanem személyesen. De már halott volt a kapcsolat, alig beszéltünk, elhidegültünk, és régóta célozgattunk rá, hogy ez így nem megy, kár erőltetni. Egy szombati napra volt megbeszélve, hogy elmegyek hozzá, és "megbeszéljük a dolgokat", magyarul szakítunk, és előtte csütörtökön találkoztam valakivel, akivel le is feküdtem. Egy ideje már beszélgettünk, és vágytunk a szexre egymással. Megmondta a címét, elmentem autóval, szexeltünk, majd hazamentem. Mivel nem számoltunk be egymásnak exemmel arról, hogy mikor/hol/kivel/mit csinálunk, nem kellett mondanom neki semmit. Ezzel a pasival azóta is tart ez a viszony, de csak szex, semmi több. Az exemmel pedig valóban vége lett. Nem mondtam el neki, nem láttam értelmét. De nem lepne meg, ha ő is megtette volna már ezt jóval korábban is akár. De én sem akarok tudni róla. 20/N
2014. dec. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Barátnőmmel nem túl rég óta vagyunk együtt, de tudom jobb nőt keresve sem találnék magam mellé. Szeretem!

A mi kapcsolatunk nem sorolható a normál vagy standardot követő kapcsolatok közé. Neten ismerkedtünk meg, és kedveltem meg. Élőben nem találkoztunk, de egymásba szerettünk. Amikor először találkoztunk pár óra múlva az ágyamban kötöttünk ki. Boldogok vagyunk együtt.

De mivel nem külső, hanem belső értékek és személyiség alapján találtunk egymásra, ezért itt vannak dolgok, amik a véletlenen múltak. Külső ügyileg, én teljesen rendben vagyok, és bejövök neki. Neki szép arca van, de testalkatra sajnos kövér, ami az én szememben semmit sem befolyásolt. Szeretem és elfogadtam, hogy ő ilyen.

Ő az első nő az életemben, akinek teret engedtem. Lehetett volna sok jó külsejű nőm, de ők nem feleltek meg az elvárásaimnak. Vele voltam először együtt, mert én egy értékes nővel szerettem volna elveszíteni. Neki volt több pasija is előttem, engem ez nem zavar. Neki egy kicsit bűntudata van ez miatt, hogy előttem voltak mások is, mert saját elmondása szerint számára én vagyok a "tökéletes". Mivel én "tökéletes" vagyok számára, és velem szeretne egy boldog életen keresztül élni hagyott nekem egy kiskaput annak fényében, hogy én más külsejű nőt képzeltem el magam mellé, és mert én csak vele voltam eddig úgy együtt. Szóval szeretné, hogy más valakit is megtapasztaljak, és nem szeretné, hogy mivel ő előtte nem volt szexuális életem bármi jóból kimaradjak. Megjegyzem még nem éltem ezzel a lehetőségemmel, mert az elvárásaim még mindig magasan tartom. Nem éltem a lehetősségemmel.

Mielőtt elítélnétek: Tudni kell rólunk, hogy nagyon modern felfogással és tág határokkal játszunk.

Szexualitás terén is nagyon el vagyunk eresztve, és az ottani dolgaink sem hozzák a normál elvárásokat. ;) Mások vagyunk, mint az átlag, de egymást kiegészítjük.

Később majd szeretnénk kipróbálni hármasokat is, szóval lehet ez is közre játszik a hosszú póráznál. Meg még sok egyéb nyalánkság... ;)

Szóval a hanyományos megcsalás fogalma nálunk nem játszik. Minden dolgáról tudok, és én is minden kis részletbe beavatom. Legyen az megtetszett egy nő, vagy őt kedvelem stb...

2014. dec. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A GYK-n soha nem csalna meg senki senkit, nyilvanvalo.
2014. dec. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én megcsaltam a férjemet. 32 évesen, már 1 gyermekes anyukaként. Tudom, hogy hibáztam, 2 hét után elmondtam a férjemnek. Nem vagyok szent, nem vagyok hibátlan, nem volt intelligens húzás tudom jól. Elmondtam a szüleinek is, mivel mi velük együtt éltünk egy 2 szobás panellakásban. Így volt tisztességes, hogy nekik is elmondtam. A férjem sem egy szent, ő sem hibátlan. 8 évet éltem vele, ami tele volt eleinte fizikai, majd később csak lelki terrorizálással, nulla törődéssel, nulla kommunikációval, és még sorolhatnám. Gyakorlatilag nem volt magánéletünk, a szülei a mi életünket élték, hallgatták, stb... A férjem elköltözni sosem akart onnét, neki úgy jó volt, én meg alkalmazkodtam hozzá és a szüleihez, amennyire lehetett. Szerettem volna saját külön életet. Nem jött össze. A 8 évből 5 év volt élettársi kapcsolatban, 3 év házasságban. A hibás abban vagyok, hogy voltam olyan hülye és ilyen viszonyok mellett mellette maradtam, hozzámentem, és abban is hibás vagyok, ahogyan a kapcsolatból kiléptem.
2014. dec. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!