Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok olyan pasival, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan pasival, aki korábban megcsalta az előző párját?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy pasival és az előző kapcsolata azért ment szét, mert egy másik nővel csókolózott egy buliban. Bár régóta jártak, de eléggé zűrös volt a kapcsolatuk.


Szimpatikus nekem, csak félek, hogy velem is megtenné idővel!


23 l.


2014. jún. 22. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Érthető az aggodalmad, de azért azt se felejsd el, hogy mindenki hibázhat az életben, és mindenki meg is javulhat, akár az a pasi is.


Nem volt szép, hogy egy másik nővel csókolózott, de akkor mit mondjunk azokra, akik lefeküdnek más nővek/nőkkel akár többször is, közben meg van barátnője/felesége?

2014. jún. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem járnék vele, semmi esetre sem.


Jelenlegi párom sem csalta meg az ex barátnőjét velem, ami nagyon szimpatikus volt, holott meg lett volna a lehetősége. Én nem tudtam, hogy párja van, mert már nagyon rossz volt a viszonyuk és nem mesélt róla. De nem csalta meg, bármennyire is szar volt a kapcsolatuk... inkább szakított vele, és miután elrendezte a dolgait, kezdeményezett.

Ha megcsalta volna, akkor tuti hogy ez a mostani bizalmam vele kapcsolatban nem élne.

2014. jún. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első komolyabb kapcsolatomban megcsaltam az akkori barátomat. Már régóta vergődtünk, másnap szakítottunk is, bár ő az esetről azóta sem tud, mert a szakítás ettől független volt.


Ezt követte egy másik komoly kapcsolat, ami már tényleg az volt, nem csak hosszan tartó tiniszerelem, együtt is éltünk. Voltak nehéz pillanataink, hullámvölgyeink, volt kísértés is több alkalommal, de soha nem lettem volna rá képes. Végül szétmentünk, semmiféle megcsalás nem játszott szerepet ebben a döntésben.


Most a harmadik komoly kapcsolatomban vagyok és a páromat sem lennék képes..sokkal jobban tisztelem őt annál, ahogy az exemet is tiszteltem.


Tehát attól, hogy megcsalta az előző barátnőjét miközben ők már régen vergődtek, még nem jelenti, hogy ezt újra meg is tenné. Hibázott, ez van.


Emiatt viszont még nem írnám le a helyedben.


23N

2014. jún. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk minden csajt megcsalt akivel együtt járt, akkor biztos hogy nem. Ha mondjuk csak egyet csalt meg, akkor még adnék neki egy esélyt esetleg... sok múlik azon, hogy meddig ment el a megcsalással.... ha pl lefeküdt egy másik nővel akkor az nekem már sok, és szerintem velem is ugyanúgy megtenné. Tehát nem jönnék vele össze. Ez azt jelenti hogy az ég világon semmi de semmi önkontrollja nincs..... ha a csóknál megállt volna akkor talán.
2014. jún. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Adnék neki esélyt, nem tudhatod, hogy milyen volt a kapcsolata azzal a csajjal. Lehet, hogy már nem szerette. De csak 1 esèlye lenne.
2014. jún. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!