Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe beleszerettem és hát ő ezt sejti, csak az a baj hogy tudtomra adta hogy ő akar érezni ugyanígy irántam de nem tud; azt is mondta hogy se velem nemtudja elképzelni se nélkülem. És mikor egymással beszélgetünk mintha megszünne a külvilág. Nagyon tanácstalan vagyok és tényleg szeretem őt. Elég romantikus személy vagyok a küllememmel sincs gond elvileg, akármiről akárkivel eltudok beszélgetni. Tanácsot szeretnék kérni hogy ilyenkor mi a teendő vagy valami... :D 16/F
2014. dec. 10. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, de nagy a valószínűsége, hogy sosem lesz a tiéd a lány... Nem akar elveszíteni, mert szeret veled beszélgetni, megosztjaa gondolatait és egy ilyen kapcsolatot nehéz lenne eldobnia, mert neki ez csak pozitív, plusz még az egóját is növeled. Sajnálom..
2014. dec. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor hanyagoljam, és megpróbáljam elfelejteni ? mert igazából elég furcsán félek a csajoktól vagy nemtom de ha már tudom hogy van esélyem akkor nyiltabb vagyok :D
2014. dec. 10. 20:35
 3/7 A kérdező kommentje:
Még nemvolt 1 csajom se csak kavargatás és hát én olyan csávó vagyok aki nagyon tud szeretni... Akármit megadnék most ennek a lánynak :( biztos soha nemlehet az enyém? Vagy ez csak mind rajtam múlik?
2014. dec. 10. 20:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Nehogymár hallgass rá légyszi! :( De tényleg. Próbálkozz! :)
2014. dec. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát próbálkozni csak a kiskutyák szoktak :DD én ha valamit akarok azt végbeviszem (általában) :D Csak ez most egy kicsit nagyobb falat :D
2014. dec. 10. 20:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát barátom bekerültél a barát kategóriába onnan pedig hiába vagy akármilyen klassz gyerek nagyon nehéz kikerülni.

Az a gond, hogy erről egész kisregényeket lehetne írni.


Először is figyeld meg, hogy tényleg nem érdeklődik utánad, vagy maga se tudja, hogy mit érez. Ha veled beszélgetés közben többször igazgatja a haját, ruháját, neked többet néz a szemedbe mint másoknak, stb. ha igen akkor van esélyed. Ha nem akkor sem biztos, hogy fel kell adni. Ritka, hogy lehetetlen meghódítani egy nőt.

Nekem pl. a vékonyak nem jönnek be. Bárki lehet bármilyen elbűvölő és kedves és még az is lehet, hogy jól érzem magam mellette, de biztos, hogy a barát kategóriába kerül csak azért, mert vékony. Van ilyen, de megpróbálni akkor is érdemes.

Technikát meg ne egy nő mondjon neked :D

2014. dec. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mondta nekem párszor hogy van esélyem nála és be is jövök neki csak nemtudja miért de még nemtudja hogy mit akar igazából vagy én nemtudom.... mert mondta hogy szeret velemlenni, tetszek is neki és nagyonjókat dumálunk csak hát még nemtud úgy érezni irántam és azt szeretném hogy minnél elöbb érezzen úgy irántam , és azt nem tudom hogy azt hogy érjem el amugy ez a lány 13 éves :)
2014. dec. 11. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!