Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanár-diák viszony. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár-diák viszony. Hogy értessem meg vele, hogy nincs mitől félnie?

Figyelt kérdés

A tanárom 2. éve tanít, Ő 27 éves, én 17 vagyok.

Ő a legjobb barátnőm barátjának a legjobb barátja, így a nyáron elég sokszor találkoztunk, akaratunkon kívül. És az egyik nyaraláson történt valami, aminek nem kellett volna megtörténnie, vagyis most egyszerűbb lenne mindkettőnk élete. Azóta van ez a helyzet...

Eleinte kerültük egymást, de az borzasztóan ment, nem lett jó vége a dolognak, majdnem lebuktunk. Utána megbeszéltük, hogy nem leszünk óvodások, nem tekintjük meg nem történtnek a dolgot, inkább elfogadjuk. Viszont "az" megtörtént újra, csak komolyabban. Együtt voltunk titokban 2 hónapot, december elején szakítottunk az én hülyeségem miatt. De azóta háromszor találkoztunk iskolán kívül, pedig csak 4.-én mondtuk ki, hogy vége.


Attól tart, hogy én nem fogom fel ennek az egésznek a súlyát, hogyha kiderül, akkor nekem annyi és hogy én ezt egy izgalmas játéknak gondolom, meg hogy jobbat érdemlek Nála, ha ezt bárki megtudná, nekünk végünk lenne (a családom miatt).


2014. dec. 10. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul éretlennek, gyerekesnek tart. Ezt el kéne fogadnod. A másik fele pedig: mi az, hogy nincs mitől félnie? Végül is ha kiderül, csupán elveszíti a munkáját, vége a pályafutásának, ja és még a szüleid is kicsinálják. Már nem azért, de 17 évesen ezt már fel lehetne fogni.
2014. dec. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van mitől félnie! Igaza van Neki, Ő érzi a súlyát, Te pedig nem igazán.
2014. dec. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Szépen gerincre vágott értjük.
2014. dec. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Dehogy veszítené el a munkáját. Az egyik tanár 3 éve van együtt az egyik végzős lánnyal, egy másik a volt tanítványát vette feleségül és már 3 gyerekük van, szintén a gimnáziumi évei alatt ismerkedtek meg.

A szüleim nem csinálnák ki, csak ugye ők elég gazdagok és a többi családtagom is, szóval belém is azt nevelték, hogy ez a követendő példa és igyekezzek így barátot, párt választani.

Tanár, az igaz, de a hátterét nem ismerik.


Azért gondolja, hogy éretlen vagyok mert amikor szakítottunk, én az első nap nem viselkedtem valami nőiesen/normálisan. De amúgy nem vagyok olyan, mint amilyen akkor voltam, csak akkor sok minden összejött.

2014. dec. 10. 20:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok sikert nektek..
2014. dec. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igaza van a tanárnak. Lehet, hogy te nem kerülsz bajba, de nagy valószínűséggel ő igen, ha mindez kiderül. És dönthetnek úgy, hogy őt kirúgják, annak ellenére, hogy más tanárral nem ezt tették. Nem úgy néz ki, hogy ebből a kapcsolatból bármi jó is kisülhet, ezt te is látod. Hagyd a fenébe, és nőj fel.:D
2014. dec. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
26%

Látom nem bírjátok felfogni, hogy nem azzal van a baj hogy a lány gyerekes, hanem hogy zavarja az, hogy a tanár ezt gondolja róla. Ez már rég nem gyerekes... csak azért mert láttok egy számot 17.

Szerintem idő kell neki, hogy lássa nem fog történni semmi, hogy tudjon benned bízni. De te meg tényleg figyelj arra hogy senkinek ne mondj semmit! Még legjobb barátnődnek se, mert ne tudod a későbbekben milyen indulattal lehet feléd!!! Időközben azért egyszer kétszer mondd a tanárnak, hogy nem akarsz rosszat és bizalmasan kezeled a dolgot, nem sztorizgatsz a suliban.

2014. dec. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!