Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezért én lennék a hülye? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért én lennék a hülye? Nem gyanús ez az egész? Miért lett ennyire ideges?

Figyelt kérdés
Előzőleg tettem fel egy kérdést,ahol írtam,hogy gyanítom hogy a barátnőm terhes.Szerinte nem.Szerintem meg a válaszaitok alapján is benne lehet a pakliba.Most sikerült felhergelnem ezzel elég rendesen.Kérdezte tőlem hogy neheztelek e rá,amiért elmegy a barátnőivel munka után,ahelyett hogy hazajönne.Mondtam neki hogy nem,vagy is én hazajönnék,de döntse el ő.Majd az kerekedett ki belőle,hogy én ezért most orrolok e rá.Már nem merek semmit mondani neki ezzel kapcsolatban.Miért lett ennyire ideges vajon?Ok egy nem kívánt terhesség senkinek nem jó,de nálam ez felmerülne és nő lennék,az lenne az első hogy jönnék haza.Arról nem beszélve,hogy minden baja van neki,fáradt,beteg,lázas,fáj mindene.Elvileg!Ti hogyan reagálnátok erre?Tényleg én túlzom el?Már nem tudom mit gondoljak.
2014. dec. 11. 14:18
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

"minden baja van neki,fáradt,beteg,lázas,fáj mindene.Elvileg!"

" én is beteg vagyok,"


Most akkor ez hogy is van?

2014. dec. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Ja és a másik, ha már erőlteted a témát: felnőtt nő, el tudja dönteni, mikor hová akar menni, és mikor akar tesztelni (azt amúgy is reggel kell). Ha terhes lenne, akkor is ugyanúgy elmehetne a barátnőivel, nyilván nem isznak sokat, a forralt bornak amúgy is minimális az alkoholtartalma, és még vérképző is, de ha nagyon akar vigyázni, majd vesz gyerekpuncsot. De az, hogy te haza akarod rendelni, mert talán terhes, az szerintem túlzás. Ki akar kapcsolódni egy kicsit, van hogy az embernek erre van szüksége, hogy a közérzete javuljon, és nem arra, hogy az ágyban feküdjön.
2014. dec. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Miért kell kiakadni? Olvasd már vissza miket írtál. Jó hogy kiakad szerencsétlen amikor be akarod neki beszélni hogy terhes. És emiatt már az sem tetszik neked, ha egy kicsit el akar tőled menekülni és kikapcsolódásra vágyik.
2014. dec. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Kedves másik 83%-os! Úgy látom, egyetértünk :D
2014. dec. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Senki nem akarja bebeszélni neki hogy terhes.Csak valahogy beugrott ez nekem.Ami nem zárható ki.De most komolyan kérdem!Miért olyan nagy dolog egy tesztet megcsinálni?Nem tart semeddig,amúgy meg ő is akarta még múltkor,de valahogy elfeledkezett róla.Miért kell ezen így kiakadni??
2014. dec. 11. 14:40
 16/29 A kérdező kommentje:
Nem ismeritek az előzményeket,úgy hordtok le.Múltkor amikor késett a menstruációja és amikor éppen hogy csak pöttyökbe jött neki,ő volt megijedve és mondta majd vesz egy tesztet.Azóta jöttek más egyéb tünetek is,nem tudta most is hogy miért van ilyen szarul.Hol ez hol az fáj neki.Felmertem hívni,megkérdezni,hogy nem véletlenül terhes e.Nehogy már ez olyan nagy gond legyen.Nem szoktam hivogatni.Szerintem ti is belennétek sz...rva ha nem szeretnétek egyenlőre gyereket.
2014. dec. 11. 14:44
 17/29 anonim ***** válasza:
Ja kb ismételjük egymást, bár úgy látom hasztalan. Ez már nekem is kezd sok lenni.
2014. dec. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Akkor itt a válaszod, te mondtad: Be van szarva, mert még nem szeretnétek gyereket. Ezért viselkedik furcsán, kész.
2014. dec. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Ja most már sok.Inkább pihenek:)Csak azt nem értem minek kell lehordani.Na mindegy.Miért ne lehetne ezzel foglalkozni hogy ha nem rosszat akarok ezzel?
2014. dec. 11. 14:48
 20/29 anonim ***** válasza:
De ember! Jó hogy lehordunk téged, amikor arra nem vagy képes, hogy a kérdésed alatti kifejtős részbe írd az előzményeket, hanem csak kész tények elé állítasz. Azt meg, hogy terhes e, nem a munkahelyére telefonálva akarjuk megtudakolni. Gondolkozz már. Ez nem egy mit főzzek vacsira téma.
2014. dec. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!