Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezért én lennék a hülye? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért én lennék a hülye? Nem gyanús ez az egész? Miért lett ennyire ideges?

Figyelt kérdés
Előzőleg tettem fel egy kérdést,ahol írtam,hogy gyanítom hogy a barátnőm terhes.Szerinte nem.Szerintem meg a válaszaitok alapján is benne lehet a pakliba.Most sikerült felhergelnem ezzel elég rendesen.Kérdezte tőlem hogy neheztelek e rá,amiért elmegy a barátnőivel munka után,ahelyett hogy hazajönne.Mondtam neki hogy nem,vagy is én hazajönnék,de döntse el ő.Majd az kerekedett ki belőle,hogy én ezért most orrolok e rá.Már nem merek semmit mondani neki ezzel kapcsolatban.Miért lett ennyire ideges vajon?Ok egy nem kívánt terhesség senkinek nem jó,de nálam ez felmerülne és nő lennék,az lenne az első hogy jönnék haza.Arról nem beszélve,hogy minden baja van neki,fáradt,beteg,lázas,fáj mindene.Elvileg!Ti hogyan reagálnátok erre?Tényleg én túlzom el?Már nem tudom mit gondoljak.
2014. dec. 11. 14:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Senki nem írta, hogy ne foglalkozz vele. Sőt kell is. De van egy határ. A másik meg az, ez nem telefon téma. Jó hogy ki van tőled borulva.
2014. dec. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Jó igazatok van,lehet túl reagáltam a dolgot.De a kérdés az hogy miért vetette el egyből hogy csináljunk egy tesztet?Engem ez zavar...titeket meg az hogy felhívtam.
2014. dec. 11. 14:54
 23/29 anonim ***** válasza:
Bammeg fejezd már be a picsogást!!!! Az a büdös nagy helyzet, hogy a csajod el fog hagyni, aminek elég egyértelmű jeleit mutatja, csak egyszerűen nem vagy képes felfogni. Nem terhes, nem beteg, azért alszik melegítőben, hogy még véletlenül se kelljen hozzá érni. Hozzá teszem, teljesen megértem őt, rohadt idegesítő vagy az állandó okoskodásoddal. Egyes voltam, pontozhatsz lefelé megint.
2014. dec. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Ó Ámén. A hozzászólásod második része, ha hazaér a munkából, bocsánatot kérsz, elmondod, hogy túlreagáltad, és ha nyugodt pillanatában van, akkor szépen megkérded tőle.
2014. dec. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Ja, és ha valaki nem tudná, ez ma már a harmadik kérdése ezzel kapcsolatban, nem magamtól találtam ki a melegítőben való alvást :)



http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2014. dec. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

ma 15:03


Na végre b+!!Valaki kimondta a lényeget!!Eddig miért nem mondtátok?Eddig jöttetek a hülye terhes dumával.

2014. dec. 11. 15:07
 27/29 anonim ***** válasza:
Köszi 25-ös. Épp elkezdtem keresni a melegítős részt, mert nem rémlett, hogy olvastam. :)
2014. dec. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Bszod, de kezdted belebeszélni a gyereket, nem mi találtuk ki! :)))
2014. dec. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Az elmúlt 1 hónapban folyamatosan beteg voltam, legyengült az immunrendszerem, minden sz*rba beleestem, vesemedence-gyulladás, légúti vackok, fejfájás, derékfájás, hátfájás, állandó vacogás, az utolsó hetekben már marhára elegem volt mindenből, és nekem sem volt feltétlenül bújós hangulatom. Egész nap 8 ruhában mászkáltam, éjjel pedig a szokásostól eltérően felöltözve aludtam, mert a melegtől kevésbé fájt mindenem. Elhiszem, ha ilyen helyzetben őt sem a te légből kapott problémáid izgatják elsősorban. Őszintén, egyik nap az a bajod, hogy megcsal, másnap már eltitkolt terhessége van, szerintem nagyon kezdesz elszakadni a realitásoktól. Vegyél egy mély lélegzetet, mozdulj ki te is a házból, találkozz emberekkel, ne a kényszerképzeteidet ápolgasd. Ha hazatér a barátnőd, ne traktáld ezzel a terhes-dologgal. Pihenjetek és gyógyuljatok.
2014. dec. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!