Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Zöld kávé kapszulát fogyasztot...

Zöld kávé kapszulát fogyasztott már valaki? Anyukám rendelt nekem (sajnos húsz kg fölösleg van rajtam), de nekem nagyon gyanús ez az egész. Az AFS cég a gyártó.

Figyelt kérdés
2014. febr. 22. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Magával a kapszulával nincs baj, igaz még nem szedtem, tervbe van a vásárlás csak én az ilyet nem szeretem neten rendelni, jobb ha én megyek el egy üzletbe megvenni. Amúgy sokan mondták hogy működik, de van egy tévhit, hogy önmagában a szedése nem fogyaszt! Ezt írják is sok helyen, ez amolyan plusz a fogyáshoz egy jó diéta kell pontosabban jobb minőségű egészségesebb kaják, és sport! Ezek mellé jó a zöldkávé kapszula amolyan sebesség váltónak felel meg, így picivel gyorsabb a fogyás.
2014. febr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Anyám is próbálta,de kifingta.Nem jött be.
2014. febr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sehery Sery válasza:
Én tabletta helyet egy életmód váltást javasolnék. Kenyeret teljesen hagyd el, a puffasztott rizs is finom és laktat. Sok zöldség gyümölcs, és úgy egyél, hogy sose edd magad degeszre, amikor már úgy érzed, hogy már majdnem jól laktál akkor hagyd abba, és nem sokkal később már jön is a telt érzett. Még az édességet sem kell teljesen elhagynod. Néha napján egy kis csoki, vagy valami más fogadhoz való. Egy kis reggeli vagy esti kis 10-15 perces torna egy kis zenére is sokat segít. Én még amit igyekszek betartani, h este hét urán már nem eszem nem is egészséges. Maximum, ha nem tudtam napközben enni a munka miatt. Akkor is valami könnyűt.
2014. febr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Inkább igyál sört.
2014. márc. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!