Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a kapcsolatról?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm (pasi), kiment kirándulni külföldre 1 hétre egy ismerős lányhoz. Nagyon ugy néz ki, hogy ott összejöttek, az egy hét alatt telepakolta a fb-ot közös képekkel, stb, de aztán haajött, a csaj azóta sincs vele itt, és nem tudom, hogy egyáltalán jön-e ide hozzá. De profilképnek a pasi már kirakott egy közös fotót. Most nekem ez tök fura, hogy a nő nincs is itt vele, de a fb-on ugy nyomja hogy ők együtt vannak...viszont egy csomó közös képükön nem is ugy néz ki mintha hú de szerelmes lenne, mert nem is mosolyog olyan őszintén, vagy csak áll a csaj mellett mint egy darab fa, pedig az ölelgeti közben....és miután hazajött, csak néhány hét mulva tette ki a közös profilképet (tudom hogy hülyeség egy képen filózni, de nekem akkor is erőltetettnek tűnikÖ. Szoval csak nekem tűnik ugy, hogy ez inkább olyan "kirakat-kapcsolat", hogy mutogatja hogy végre van valakije? (több évig nem volt neki komoly kapcsolata) Nektek mi a véleményetek erről? Csak normális véleményeket, légyszi, aki csak fikázni akar, indulhat is másfele...köszi!
2014. dec. 5. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez még nagyon rövid idő és lehet, tényleg túlörüli, hogy végre van valakije több magányos év után, de ez még nem jelenti azt, hogy ne lehetne ebből akár komolyabb kapcsolat is, bár egy távkapcsolat elég macerás legyen.

Akár lehet is belőle valami. Nekem is volt ilyen távkapcsolatom, vagy fél évig csak havonta-két havonta mentünk egymáshoz néhány napra, aztán költöztünk össze csak. Én is szívesen raktam ki már az elején közös képet rólunk. Nálunk nagy szerelem lett belőle.


Nem lehet ezt előre megjósolni, majd az idő eldönti.

2014. dec. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi közöd van neked hozzá hogy mit csinál? Ilyenekből lesz a tipikus pletykás vénasszony.
2014. dec. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mert nekem tetszik a pasi :( és eléggé fáj ez a szitu...amugy meg mondtam, hogy aki csak fikázni tud, annak nem kell irnia.
2014. dec. 5. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!