Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek nálatok külsőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek nálatok külsőre sokkal jobb csajjal/pasival?

Figyelt kérdés
Nem lenne mellette kisebbségi érzésetek?
2014. dec. 12. 00:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

igen, csak érinted a szexuális témát, mindig is a szexualitás alapja az érzelem és a fizikai külső.


Hiába szeret, ha a külsőd olyan amilyen, tenned kell érte, és javítanod rajta, ha "meg akarsz" felelni az 1-2 éven belüli elvárásoknak is.


A külső javítása hosszútávon is izgalmassá teszi a szexet, sőt egyre jobbá. :)

2014. dec. 12. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Annyira unalmas már, hogy a löttyedt hasú, tohonya emberek a "csodálatos" belsőjükre hivatkozva akarnak vonzó párt maguknak.
2014. dec. 12. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Voltam modell szintü lánnyal, jó énse vagyok ronda deő jópár szintel felettem volt és elég szar érzés ha a csajod bámulja a jóképü faszikat, legközelebb beérem egy átlagos de csinos aranyos kislányos lánykával, sokkal jobban vonzanak is, magamat meg tökéletesre fejlesztem, hogy soha ne legyen többé komplexusom se és féltékeny se legyek, inkább ő legyen az, szerencsére kihozható belőlem majdnem modell szint is, bulikba is a jókkal szoktam táncolni.
2014. dec. 12. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Kurtz Bickle ***** válasza:

De én azt mondom, hogy döntse el ő, hogy megfelelek-e neki, vagy sem. Ha együtt vagy valakivel, akkor ne görcsölj azon, hogy kevés vagy neki, mert ha az lennél, akkor nyilván nem jött volna össze veled.


Egy löttyedt hasú, tohonya ember pedig tényleg jobb, ha lefogy és edzi magát, de ezt is nagyrészt maga miatt kell, hogy tegye.

2014. dec. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!