Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Összejönnétek egy alkalmazottal vagy jobb szeretitek a középvezetőket, felsővezetőket?

Figyelt kérdés

Nem bérezés miatt kérdezem, hanem a STÁTUSZ miatt.

Ez fontos a nőknek, hogy milyen státusza a pasi munkájának?


2013. jan. 15. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez azon múlik, hogy milyen vezető, ha kis diktátor, akkor nem vonzó, ha jó vezetői képességei vannak, akkor igen, de ez elég ha mondjuk egy baráti társaságon belül megnyilvánul, nem kell, hogy a munkahelyén is pozícióba legyen. Azokat egyenesen kerülöm, akik gyorsan, alig kikerülve az egyetemről, főiskoláról máris pozícióban ülnek, nem kellemes személyiségek általában. A jó vezető a vonzó, az nem érdekes, milyen beosztásban.
2013. jan. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Köztudott, hogy az alkalmazottak nem élnek szexuális életet, csak a közép- és felsővezetők...
2013. jan. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem különösebben számít, hogy aktuálisan mi a munkája. A képességei és a személyisége sokkal inkább. Azok ugyanis adottságok, a munkaköre meg változhat bármilyen irányba. És mivel hosszútávon tervezek, nyilván azt veszem figyelembe, ami valószínűleg hosszútávon megmarad. Ez pedig nem a beosztása, nem a státusza és nem is a jövedelme.
2013. jan. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aztarohatt aranyásóját!
2013. jan. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kislany3 ***** válasza:
13:13-assal én is egyetértek,az én barátom sem felső vezető hanem alkalmazott és ennek ellenére nagyon szeretem!eszembe nem jutott még,hogy azt kifogásoljam,hogy hol dolgozik,vannak ettől fontosabb értékek
2013. jan. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel a státusza.

Sőt!! Nemrég kerültem új munkahelyre, amikor beléptem az éppen készülő irodába, megakadt a tekintetem egy igen vonzó férfin. Eltelt egy hét...akárhányszor összefutottunk a folyosón, annyiszor megdobbant a szívem :)

Aztán menet közben kiderült, hogy ő az egyik o.vezető....na azóta inkább rá sem pillantok. Én úgy vagyok ezzel, hogy inkább kihagyom...mert az ilyen csak bonyodalmat szülhet...én lennék a törtető kurv@ stb...ha kiderülne a kollégák előtt. Holott akkor is tetszett, amikor azt sem tudtam róla, hogy ki ő. Ez van, rossz ember tetszett meg...annak örülök, hogy időben kiderült.

2013. jan. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!