Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalás jelei? Miből lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás jelei? Miből lehet észre venni?

Figyelt kérdés

Gyanítottam hogy megcsal a párom,mindne jel arra utalt,viselkedésban és egyéb dolgokban megmutatkozott.Kicsit nyomozgattam,de semmit nem találtam.Majd mondom rékérdezek és nincs senkije.

Nem vagyok féltlékeny típus,de valami vészcsengő bekapcsaolt.Az lehet hogy nem csalt meg,de lehet van neki egy kiszemeltje esetleg vagy már szerelmes is lett belé,csak valamiért nem jött létre,esetleg még maga sincs tudatában?

A viselkedése megváltozott,a szokásai nekem ez nagyon gyanús.


2014. dec. 12. 18:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy nyomozgattál és semmit nem találtál? Mármint egész pontosan mi az a nyomozgatás?
2014. dec. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szégyen nem szégyen,belenéztem a fb fiókjába,emailokat megnéztem és a telefont.Még egyszer mondom,nem vagyok féltékeny típus,soha nem voltam az.De hetek óta nagyon fura és valami azt súgta valami nem ok.Én valami munkahelyi dologra tippelek,amit soha nem tudok bizonyítani ez egyértelmű,és nem is biztos hogy így van.Egyet tudok,valami nem ok.Érzem rajta,soha nem volt ilyen.
2014. dec. 12. 18:43
 3/15 anonim ***** válasza:
Miben látsz változást konkrétan?
2014. dec. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
És mi változott meg a viselkedésében?
2014. dec. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Na én ha a helyedben se mailt, se facebook üzenetet, se telefonszámot, sem sms-t nem találnék, inkább mélyen hallgatnék. Kicsit középkori boszorkányüldözés szaga van a dolognak, a végén még neki kell bizonygatnia hogy ártatlan..
2014. dec. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Pl sokkal felszabadultabb mint szokott lenni,így még soha nem láttam,még influenzásan is jókedvűen ment dolgozni,sokkal jobb a szex,sokkal kívánosabb.Néha zavartnak látom,kicsit mintha lelkileg bezárkózott volna elöttem,oly annyira amennyire eddig soha nem.Zárkozott velem,régen ha volt szabadidőnk,mindig együtt mentünk pl vásárolni,ruhát vagy bármit.Most ha mennénk valahova,akkor azt mondja,nem muszáj jönnöd.Nincs annyi közös program,nem is nagyon keresi a helyzeteket.Hol nem szexel velem napokig,majd hirtelen olyan szexéhes hogy csak na.Kérdezem a problémákról,nem szívesen beszél róla,hamar ideges lesz,kis hülyeségeken felhúzza magát.
2014. dec. 12. 18:51
 7/15 A kérdező kommentje:
Ja és amit még észre vettem,hogy szítja a balhét,mintha direkt akarna felhúzni.
2014. dec. 12. 18:58
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen, ezek tényleg megcsalós tünetek. Sokat nem tudsz csinálni, igyekezz kicsit "befogni", együtt menjetek mindenhova, ahányszor csak lehet, hogy ne legyen alkalma másik nőhöz rohangálni. Ha meg lelép a másik nő miatt, akkor ez van, nem a te hibád.
2014. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem ő a férfi,én vagyok a férfi.:)
2014. dec. 12. 19:13
 10/15 anonim ***** válasza:

Igen, vagy platoi szinten van egy kapcsolat, vagy pedig tenylegesen de teny, h valami van:-)Ez tok olyan, hogy amikor egy hazas nonek lesz valakije, hirtelen nem akar a ferjevel setalgatni nehogy talalkozzanak a szeretovel akit ez megbanthatna, vagy elvenne a kedvet a dologtol:-)


Eleg nyomi dolog...de igy mukodik.Lehet, h cegen belul levelezik le a dolgot, persze fb-n is lehet csak kitorli a beszelgeteseket:-)))

2014. dec. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!