Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalás jelei? Miből lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás jelei? Miből lehet észre venni?

Figyelt kérdés

Gyanítottam hogy megcsal a párom,mindne jel arra utalt,viselkedésban és egyéb dolgokban megmutatkozott.Kicsit nyomozgattam,de semmit nem találtam.Majd mondom rékérdezek és nincs senkije.

Nem vagyok féltlékeny típus,de valami vészcsengő bekapcsaolt.Az lehet hogy nem csalt meg,de lehet van neki egy kiszemeltje esetleg vagy már szerelmes is lett belé,csak valamiért nem jött létre,esetleg még maga sincs tudatában?

A viselkedése megváltozott,a szokásai nekem ez nagyon gyanús.


2014. dec. 12. 18:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kérdező! Attól még, mert te vagy a férfi, ugyanaz a válaszom, kicsit tapadj rá a párodra, de ne annyira, hogy elmeneküljön tőled és ne hagyd, hogy eltűnhessen órákra, tartsd szem előtt. Igazából könnyen ki lehet szúrni a megcsalást, csak nem szoktak odafigyelni az emberek ilyenkor.
2014. dec. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ja és még egy dolog!Ha gyalog megyünk,nem kocsival,akkor mindig megfogja a kezem.Most már azt sem nagyon szokta.Kitalálja hogy bal kézzel cigizik,de eszébe nem jut átjöjön a túloldalra,vagy átvegye jobb kézbe a cigit,mivel szokott úgy is,csak ő elfelejti hogy nem vakon járok,és minden mozzanata berögzült nekem,így ha valamit kicsit másképpen csinál,az már feltünő.
2014. dec. 12. 20:03
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem az nem igaz, hogy fél attól, hogy összetalálkoztok a szeretővel és emiatt nem fogja meg a kezedet. A szeretők tudják, hogy van egy férj is a képben, nem befolyásolja őket egy ilyen találkozás, inkább lapulni szeretnek ők is ilyenkor, átmennek a túloldalra, stb.

Az viszont lehet, hogy már nem akarja megfogni a kezedet, mert nem annyira erősek az érzelmei feléd. Tedd szóvá a dolgot! Rögtön meg fogja fogni a kezed.

2014. dec. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha mar egyutt vannak akkor tenyleg nem azert fel h meglatja a szeretot, viszont ha meg nincs egyutt a kiszemelttel akkor viszont azert nem fogja a kezedet mert nem szeretne a pasit arra emlkeztetni h o hazas,nem akarja h a a szereto azt higyje h o boldog a hazassagban:-)
2014. dec. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Na oda figyelj jártam hasonló cipőben. Ilyenkor ügyelnek minden apro dologra!! Nem találtál a fb-án semmit? lehet van neki másik. a telobol meg törli a dolgokat.
2014. dec. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!