Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azon töröm a f*szfej kobakom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azon töröm a f*szfej kobakom, hogy vajon az, hogy szinte mindenki visszautasított, akit igazán, őszintén szerettem, miféle lelki torzulásokat, mutációkat eredményezett személyiségemben?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 17:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok amúgy
2010. febr. 1. 17:54
 12/14 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

Én olyan 25 felettire saccolok.

Nos, én lány vagyok, én viszont úgy jártam, hogy azok a hapsik, akik nem kellettek, azok nyomultak, még akkor is, ha nemet mondtam.

aki tetszett (kevés) azok meg visszahúzódtak, abba maradt, stb. tehát össze sem jöttünk.

Én nem vagyok nyomulós maca.

Én meg azon filózok, ha ezentúl tetszik valaki szerezzem meg magamnak?

2010. febr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

akkor fiatal vagy, én 23.


És miben nyilvánul ez meg? a személyiségedben?

2010. febr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egy idő után zárkózottabb leszel, nehezen kezdeményezel vagy nem bízol meg az emberekben. Velem is ez volt amíg nem találtam egy normális kapcsolatot.
2010. febr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!