Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszautasitott. Haggyam vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasitott. Haggyam vagy ne?

Figyelt kérdés
Szóval elmondtam egy csajnak,hogy tetszik nekem,és hát ahogy arra számitottam visszautasitott(nem irt semmit mikor elmondtam neki),de azóta is mióta elmondtam neki mindig rámir,szóval lényegében semmi sem változott...különben nem olyan rég óta ismerjük egymást kb. 1 hónapja...Előre is köszönöm a válaszokat :D 16/F
2010. aug. 22. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Két hasznos tanácsot is kapsz, vigyázz cseles:


ne haggyad, hanem hagyjad.

2010. aug. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem sürgősen szerezz be egy helyesírási kéziszótárt és járj be nyelvtanórára. akkor talán nem utasítana el
2010. aug. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
és mivan ha nem kapta meg az üzit? vagy lehet olyat írtál ami kijelentés volt, nem kérdés, és gondolta nem mond rá még semmit. vagy majd élőben mond!
2010. aug. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Te megtetted a kellő lépést. Ha a csaj inkább csak baráti szinten akar maradni, akkor felesleges erőltetni, ha meg Ő is többet akar, akkor már lépni fog.
2010. aug. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

a lányok szeretik kéretni magukat!

Ha rád ír akkor ne irj vissza,vagy írd h most menned kell bocsi,program van.tedd féltékennyé

és akkor felfigyel rád.

28/L

2010. aug. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg konkrétan,hogy van e esélyed.Aztán ha kitérő válaszokat ad,vagy eseteg célozgat a "nem" válaszra,szerintem hagyd.Felesleges erőfeszítés,és találsz valami jobb csajt nála.Ha viszont azt modja,hogy bejösz neki,akor termeszetesen ismerkedj vele.Ha pedig azt mondja hogy még meg akar ismerni akor is,csak legy turelmes...
2010. aug. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A hallgatás még nem visszautasítás. Én erőltetném egy kicsit, hogy nyilatkozzon.
2010. aug. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hívd el randizni valahová. Akár sétálni együtt. És ott rámenősen megjegyzed, hogy tetszik neked és szeretnéd jobban megismerni. Pozitívan, magabiztosan mond el neki :)
2010. aug. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2010. aug. 23. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!