Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szóltok a mellnagyobbításh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok a mellnagyobbításhoz? Férfiak? (20+főként)

Figyelt kérdés

Szóval nem teljesen lapos, de tényleg nagyon kicsi.

Ez engem zavar valahol,például félek teljesen levetkőzni ha arra kerül a sor.Még nem is vetkőztem le teljesen, a melltartó szintig jutottam. Ez meg a másik felet nyilván zavarja.

Ha meg műtét lenne,akkor sem hatalmasakat akarok,csak hogy legyen.

Mit gondoltok?


2014. dec. 12. 23:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Egy olyan barátnőm sem volt, aki mellett a melleiért lettem volna.

Ez ugyanolyan méricskélés mint a fütyiméret.

2014. dec. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha a szokásos csajszi vagy aki megkérdi akkor igen
2014. dec. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hülyeség. A nagyobbított mell sosem lesz olyan mint az igazi, mindig is mű érzete lesz.


A pasikat, ha már odáig jutsz hogy levetkőzz, hidd el, nem fogja zavarni hogy mekkora :) Én pl. kifejezetten a kisebb mellű nőket szeretem!


21F

2014. dec. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Undorodom tőle. De legfőképp attól, hogy valaki képes felvágatni magát, mert nem képes elfogadni a természet ajándékát.
2014. dec. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 TallandThin Boy ***** válasza:
Szerintem semmi gond nincs azzal, ha kicsik, főleg, ha formásak. Egy kismellű nő is lehet nagyon szép, vonzó. Persze, ha te úgy jobban éreznéd magad, akkor csináltasd meg nyugodtan én biztosan nem ítélném el és más normális emberek sem.
2014. dec. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

#1


Na ja csak a kis mellekre van aki gerjed, de kis farokkal úgy kidob a csaj, hogy gyorsabban szállsz majd, mint apám cipője fürdés estéjén.

2014. dec. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Sosem csináltam cirkuszt a cicik miatt. Szerintem minden cici úgy jó, ahogy van. Az nem véletlen akkora, amekkora.
2014. dec. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetsz nagyon is, hogy szexi nagy mellek nélkül is!
2014. dec. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ugyan, a nők sokkal toleránsabbak a farokméretre is mint ahogyan azt a kisfiúk gondolják. Persze itt nem az egészségügyileg "kicsi"-re kell gondolni.
2014. dec. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Isten ments, elég nekem, ami van!

Szerintem neked is elég lenne... nézd majd meg a fiúd szemét, ha végre láthatja!

2014. dec. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!