Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS! Szerintetek az ciki ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Szerintetek az ciki ha mindig a lány hívja fel a pasit? Hogy holvan mit csinál, miért nincs fent msnen? ( bőveben lent )

Figyelt kérdés

csak azért mert midnig én hívom fel a fiút. elvileg azért nem hív meg semmi mert nincs pénz a teloján hát enyémen sincs mégis megtudom oldani hogy felhívjam. meg azt mondja szeret meg ilyenek. csak midnig én hívom, és szerintem nem nekem kéne. hanem neki engem hívni. most is felakarom hívni de nem tudom hogy megtegyem-e.


17/L


2010. febr. 1. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
várd meg míg ő hív
2010. febr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
sztem nem ciki hanem rohadt idegesítő ah egy lány állandóan hívogat
2010. febr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de azt mondja ő is minidg hívna csak nem tud sehogyan se.
2010. febr. 1. 18:28
 4/10 anonim ***** válasza:
sajna ugyan ebben a helyzetben vagyok mint te.. :S 14 /L féléves kapcsolat.
2010. febr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
azért mondja, hogy ne vágjad a hisztit.
2010. febr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem várj, amíg ő hív. Ha fontos vagy neki, akkor úgyis keresni fog
2010. febr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Egyetértek az előzővel!
2010. febr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Mint nő én is azt mondanám hogy várd meg míg ő hív fel, hogy legyen egy kis tartás benned. Viszont ha idegesítené az hogy hívogatod, akkor nem venné fel a telefont. Tehát csak érdekled valamilyen szinten ha mindig felveszi a telefont. Ha meg majd nem veszi fel, és jön a kifogásokkal akkor kezdj el aggódni..
2010. febr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
csak olyan nehéz mert már kétnapja nem tudom mivan vele.. :S
2010. febr. 1. 18:39
 10/10 anonim ***** válasza:
2nap eletlet és nem kereset??:O sztem hagyd a fenébe. a barátom(aki tényleg szeret) 2orát nem bir ki h fel ne hivjon, ugy h sokat vagyunk együtt.
2010. febr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!