Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek itt vége igaz?

Figyelt kérdés

Már voltam hasonló kérdéssel korábban... Igazából 2,5 hónapja nem láttam bnőm, sajnos megerőszakolták...

Nem egy városba lakunk, de felajánlottam neki, külön szobába is alhatunk semmit nem akarok csak látni és beszélgetni, hogy legalább közeledjen felém ha még szeret... kis apró léptekben... illetve mondtam neki lemegyek majd én egy napra az a néhány órácska is megéri, kicsit beszélgetünk sétálunk a városba...


Reakció hagyjam őt a fenébe, én nem értem meg az ő érzéseit, menjek a fa*zba itt a vége akkor... Persze ez a szokásos kirohanása, de már kezd elegem lenni ebből... Azt hiszem én mindent megtettem....


2014. dec. 13. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Támogasd. Kérdezd meg hogy mit szeretne, hogyan tudsz segíteni, mondd el neki hogy szereted és kitartasz mellette.
2014. dec. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

így van felejtsd el.

Ha valaki tényleg szereti a másikat történjen bármi nem hiszem,h így reagálna ,h menny a fenébe.

Valószínű ,h nem szeretett igazából.

2014. dec. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első ez megvolt, de ha ő semmit nem tesz, se pszichológus se velem tali, akkor egy év múlva is ugyan itt fog tartani... Legalább látnám hogy valamit tesz az ügy érdekében, de semmi... Fej homokba tud és elküldeni a másikat a fenébe az megy
2014. dec. 13. 15:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Gondolom nehéz lehet most neki stb..Na meg neked is..Viszont ha nem hagyja hogy segíts rajta akkor nem tudsz mit tenni...


A helyedbe én békén hagynám...Talán egy kis idő kell neki,és észhez tér,hogy Te mellette szerettél volna lenni...Bár lehet mire erre rájön már késő lesz..

2014. dec. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fel kell dolgoznia ami történt vele, ehhez akár szakember segítsége is igénybe vehető.

Még egy darabig türelmes lehetnél vele, de ha továbbra is azt látod, hogy nem akar kiszabadulni a búskomorságból akkor nem tudsz mit tenni sajnos.

2014. dec. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A viselkedése és a bántásai kritikán aluliak, ennek ennyi is volt, túl sokat engedett meg magának, mindenre ez nem jogosítja fel...
2014. dec. 13. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!