Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ez ügyben?

Figyelt kérdés

Már lassan két éve tetszik egy fiú. Elején beszélgettünk, kedves volt, de általában mindig lepattintott, ha randira hívtam, míg másnak azt írta, hogy vele tud találkozni - biztos forrás. Majd rákérdeztem, hogy mit gondol rólam - facebookon - azt mondta, hogy nem jövök be neki. Egy iskolába járunk, így mindig látom, felőlem szerelem alakult ki. Ő viszont mindig néz, hátra néz rám, bámul...néha köszönünk egymásnak, de általában elnéz. A haverjai is bámulnak vagy röhögnek.

Lájkolja más lányok képeit, próbáltam olyan lenni, mint ők, de hát így sem...tudom, a szerelmet nem lehet erőltetni, de mindennél jobban akartam/akarom ezt a fiút.

Ha nem jövök be neki, akkor miért néz és miért húzta az agyamat (írta egyszer még 1,5 éve nyáron, hogy találkozhatunk)? 1 éve nem beszélünk már lassan, azt írta ne írjak rá többet.

Hogyan felejthetném el? Ha meglátom dobog a szívem, izgulok, remegek...ő meg csak semlegesen előre néz...de néha mégis zavarban van - legalábbis én ezt látom - és sokszor engem bámul...

L/19, F/18


2014. dec. 13. 16:11
 1/2 A kérdező kommentje:
Tetszem neki, csak nem meri bevallani, mert én nem vagyok "menő"? Vagy akkor miért bámul mindig? :( Előre is köszönöm a válaszokat!
2014. dec. 13. 16:12
 2/2 anonim ***** válasza:
Azzal hogy bámul csak eteted magad.. csak egyszerűen felejtsd el.. szr meg nehéz meg minden.. de ne gyötörd magad..és ne változz meg senkinek.. ha valaki szeret szeressen olyannak amilyen vagy..! ha ő ezt nem teszi akkor kapjabe és legyen el magában.. úgy ahogy te is.!
2014. dec. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!