Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemény erről a helyzetről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény erről a helyzetről? Mi lenne a jó?

Figyelt kérdés

Múlthétre megbeszéltem párommal, hogy kimegyünk forralt borozni, úgy is mikulás stb (előre be volt tervezve már 3 héttel, nem hirtelen jött). A héten kitalálták a barátai, hogy lemennek az egyik közeli településre, mert, hogy van nekik ott saját házuk, tudnak iszogatni, kártyázni stb..

Párom elkezdett hezitálni,h ó mennek.. Nekem nem tetszett az ötlet, mivel meg lett beszélve, hogy aznap megyünk ki a sétálóra forralt borozni, velem másnap meg nem tudott menni, mert a héten nem voltam otthon. Meg is mondtam neki,h nem megyek, forralt borozni megyek.

Utána a szombat estém úgy alakult, hogy ő kiment a haverjaihoz.. Éjfélre beállított hozzám, hozott csokit mikura,utána veszekedtünk, hazaküldtem, elkezdtem bőgni elaludtam, reggel arra keltem,h nem ment haza, hiába küldtem. Reggel megint hazaküldtem, mert mentem reggelizni a vásárba, este a végén még se volt kedvem.. Jött utánam, s elkezdett izélni,h sajnálja útólag tényleg hülyeség volt, velem kellett volna lennie.. Jóvá fogja tenni.. Én továbbra is haragudtam, haragszok most is. A vásárban kifizette az én fogyasztásom is, közöltem,h kifizetem hagyja.. Nem engedte.. Azután hazament, meg én is..

A mostani héten nem találkoztunk, de egész héten vitáztam vele, az orra dörgöltem, hogy semmit se jelentek neki, a haverjai számítanak. Ő reggel 8tól este 7-ig dolgozott a héten, még tegnap is este 6-ig bent volt, közben beteg lett, így tegnap nem jött, nem akart megbetegíteni, pihenni akar (aláírom tényleg elég szarnak hallatszott, illetve egész héten köhögött) Meg előtte kérdezte,h jöjjön-e, mert,h beteg s csak köhögne egy megnéznénk egy filmet, utána nem igazán lehetne mit kezdeni..

Ami engem bánt az az, hogy múlthéten nem mondta reflexből,h nem megy, már van programja.. Illetve nem érzem,h jóvá akarja tenni.. Se egy normális bocsánatkérő sms, (max, ha már sokszor hozzá vágtam), se semmi.. Erre annyi a válasza, hogy talizni se találkoztunk, beszélni se tud normálisan velem, még is, hogy kárpótoljon? A kapcsolat mindjárt 3 éves, most nincs teljesen a topon, nem csak a múltheti miatt... Ezzel simán rontott a helyzeten... Mire kapom,h mert, ha én ezt csinálom, azzal jobb lesz..Holott ez annak a folytatása..28F, 23N

Köszönöm, hogy elolvastad és, ha írsz használható választ.



2014. dec. 14. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
A legfontosabb kérdés, -és erre önmagadban kell megadnod a választ-, hogy akarod-e, hogy kárpótoljon, el akarod-e fogadni a békülési szándékát. Ha most nem tudsz erre válaszolni, hagy időt magadnak és neki is, legyetek egy kicsit egyedül, és akkor könnyebb lesz megtalálni a választ. Egyébként a 3 év sok idő, simán beleférhetnek az ilyen jellegű hullámvölgyek.
2014. dec. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Abban igazad van, hogy nem volt szép tőle az előre megbeszélt programot lemondani a haverjai miatt, de emiatt bocsánatot is kért és folyamatosan ment utánad. A leírtak alapján tényleg sajnálja, hogy nem ment veled.

Nem tudom miért pont egy bocsánat kérő sms-t akarsz, amikor személyesen ezt már többször megtette.

Irigylem a párod türelmét, reggeltől estig dolgozott a héten, beteg is lett, erre meg még te is csinálod a balhét.

2014. dec. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Engem az bánt, hogy mégis megtette.

Nem pont sms-t várok tőle, de ha már személyesen nem találkoztunk, ennyi számomra a minimum lett volna.. :(

Amikor meg rákérdek, hogy mivel kárpótolna, nem tudja.. Mondjam meg neki.. :( Mire fel mondom, h , de nem tudom,h van-e valami, amivel kárpótolhatna.. Illetve miért én agyaljak rajta, ha én 3 héttel előtte elmondtam mit akarok, s a végén nem lett semmi belőle...

2014. dec. 14. 11:50
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja, és köszönöm a válaszokat, nagyon hasznos és elgondolkodtató mindkettő.
2014. dec. 14. 11:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Haaaaj, miért nem lehetnek az emberek csak úgy boldogok?


A mi lenne a jó kérdésre a válasz az, hogy ha engedékenyebb lennél.


A párodnak nem kellett volna elmenni a haverjaival, amikor nektek meg volt beszélve. De lehet egyszeri alkalomról volt szó. Neked nem kellett volna ekkora ügyet csinálni belőle. Hívtak téged is, amit ha jól értem, csak dacból nem fogadtál el.


Pedig azzal hogy elmész velük, megmutathattad volna, hogy milyen nagyvonalú nő vagy :)


Nem kellett volna lemondja a közös programotokat, de az hogy te a bocsánatkérését sem fogadtad el, az már komolyabb baj. Ment utánad, a kedvedben akart járni, te meg csak veszekedtél vele.


Egész héten dolgozik, beteg lett, te meg elégedetlenkedsz és követelőzöl és veszekszel vele ezután is. Lehetnél engedékenyebb. Nem követett el semmilyen komoly vétséget ellened.


Ne haragudj Kérdező, de ha jól értem, te úgy viselkedtél mint valami hisztis, sértődős kislány :)


Nem lett volna semmi baj, ha elmész a pároddal a haverjaihoz, és majd máskor elmentek forralt borozni. Így meg hová fajult az egész? Lett egy nagy veszekedés és sértődősködés. Amiben ha jól értem, te voltál a támadó fél.


Az lenne a jó, ha átgondolnád ezt az egészet, hogy ki miket tett pontosan, kinek milyen erőfeszítésébe került volna a másik kedvébe járni és ki mit tett a másikért. A leírás alapján én úgy látom, hogy Te, Kérdező, egy kicsit alulmaradtál. Talán még nem késő bepótolni :)

2014. dec. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves Harmadik!

Nem érzem, hogy alulmaradtam volna... 3-án volt a hófordulonk.. (35.), 6-ára pedig Mikulás miatt kértem a forralt borozást.. Amit megígért, 3 héttel előtte..

S nem érzem, hogy én lennék a gyerekes, ha neki kellett volna reflexből rá vágni,h nem megy, mert velem volt hamarabb program. Illetve nem egyszeri alkalom.. 2-3 havonta kiszokta oda járni...Csak ők ilyen hirtelen tervezők, én meg ezt már bevéstem a naptárba.. Pár embernek is elmondtam,h mikukor megyünk forralt borozni.. Erre meg kapom a pofára esést, a haverok miatt..

2014. dec. 14. 15:48
 7/7 A kérdező kommentje:

Illetve nem dacból nem mentem, hanem, mert ez hamarabb volt betervezve... Nem arról volt szó, hogy kórházba került valaki vagy vészhelyzet állt elő...Hanem összeülnek, mint máskor..

Meg mi a francért,nekem kellett volna engednem, ha megígérte nekem a forralt borozást?

Egyikkel se járt a kedvemben... Ott elcseszte, hogy ment a haverjaihoz.. Mikulási ajándékot én is vettem neki, mert megvettem előre...

Haza zavartam sírva,hogy menjen és maradt, amivel csak felídegesített...Egyedül akartam lenni akkor...Mivel nem éjfélre volt beídőzítve, hogy jön, hanem este 7-re. 8-ra...

2014. dec. 14. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!