Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély arra hogy összejövün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély arra hogy összejövünk, akkor ha fontos neki a barátja? Nem akarom választás elé állítani.

Figyelt kérdés

Van egy srác a sulimban. Évfolyamtársam. Nagyon helyes és miután megismerkedtünk rájöttem hogy nem csak helyes, hanem kedves vicces és jófej. Az a baj, hogy az egyik legjobb barátja totál belémzúgott. Én is kedvelem, de nem járnék vele. Mikor megkérdeztem bejövök-e neki(nem attól aki belémzúgott) azt mondta, hogy igen, de nem helyes hogy tetszem neki, mert valaki másnak tetszem aki fontos neki. És nem akarja megbántani. Mondtam neki, hogy abban még semmi rossz nincs, ha jóban vagyunk. Azt mondta, ez igaz, de a haverjának rosszul esne. És az a baj, hogy eléggé kerül, mivel a haverja már így is féltékeny:S De én közben teljesen belezúgtam:S:$ Van esély arra hogy összejövünk? Vagy inkább felejtsem el? Nem akarok nagyon nyomulni.

Köszi előre is:)

15/L


2010. febr. 1. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeseg, hogy felejtsd el. Beszelj a haverral, akinek annyira tetszel. Mondd, hogy nem akarod megbantani, de te mast szeretsz, es jelen pillanatban ö az utjaban all a boldogsagodnak, es ha szeret, akkor nem teszi ezt veled. De ezt csak akkor, ha tutira biztos vagy abban, hogy a srac, csak a szerelmes haverja miatt nem akar teged, mert az is lehet, h igazan nem tetszel neki, es igy harit. Szerintem 80% hogy van eselyed nala, de azert meg kicsit puhatolozz. Ne hagyd magad nem szabad. Miert kellene hagynod, hogy valaki rad eröszakolja a szeretetet, vagy azzal szakitson el attol akivel lenni akarsz.
2010. febr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát igen persze én is gondoltam arra, hogy alapból nem jövök be neki. Sőt először kifejezetten ezt gondoltam. De aztán láttam néha, hogy néz. Meg egy héttel ezelőtt egy közös barátunk véletlen elmondta, hogy bajövök neki csak nem akarja megbántani a havarját.

És köszi a gyors választ:)

2010. febr. 1. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!