Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha egy nő folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egy nő folyton bókol egy bizonyos srácnak?

Figyelt kérdés
Természetesen h a pasi észbekapjon hogy kell a nőnek. Meddig normális egy nőtől a férfifelé a bókolás? Mert sztem ez fordítottan ésszerű, de a környezetemben egy régi vágású pasinak nagyon bejött mikor egy csaj elkezdett neki bókolni, furcsáltam is hogy egy ilyen manapság elég ritka természetű "úriember" ezt nem vette nyomulásnak.
2014. nov. 29. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenki szereti az elismerést. Azért ne keverjük össze a hízelgéssel se.
2014. nov. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Amelyik fiú nem veszi észre, hogy bókolnak neki, és nem lép erre, akkor a bizonyos személynek annyi esze van, mint egy hintalónak.

Szóval én úgy gondolom, hogy egy ilyen típusú jel küldése lány részről igazán megengedett, de onnantól már a fiúnak illendő lépni...


18/F

2014. nov. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"de onnantól már a fiúnak illendő lépni... "


Mi van, ha történetesen nem érdekli őt a csaj?

2014. nov. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatban semmi bajom azzal, ha egy nő bókol a párjának, de előtte?! Az ilyen "könnyű préda" kategória, aki "dugj meg" felirattal a homlokán is mászkálhatna. Ezeknek nem sok értéke van a férfiak körében.
2014. nov. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!