Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltávolodtunk a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltávolodtunk a párommal egymástól, viszont most szüksége van rám, nem hagyhatom el. Ti éltetek már át hasonlót?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos a párommal hiányzik már a régi tűz, messze kerültünk egymástól. Nem is nagyon vagyunk boldogok. Viszont az édesapja súlyos beteg, kómában van. Úgy gondolom nagy szüksége van most rám, nem hagyhatom el. Éltetek már át hasonlót? Most tekintsünk el a súlyos betegségtől. Valami ami miatt a tisztesség úgy diktálta, hogy ki kell állnotok a párotok mellett? És vajon egy ilyen időszak képes inkább megerősíteni egy kapcsolatot? Jó lenne, ha ti is megosztanátok tapasztalataitokat.

2014. dec. 14. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Pusztán sajnálatból együttmaradni valakivel még fájóbb a másik számára,mint ha elhagynád,legalábbis szerintem.
2014. dec. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Most őszintén mondom, hogy ezért vagyok vele. De ha nem tenném, akkor meg gonosz lennék. Nem ezt érdemli.
2014. dec. 14. 16:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Csináld végig ezt az időszakot, utána ülj le vele megbeszélni hogy legyen romantikus, stb.
2014. dec. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Mióta vagytok együtt?
2014. dec. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Másfél éve.
2014. dec. 14. 16:50
 6/7 anonim ***** válasza:
ha másfél év után már itt tartotok, akkor ebből nem lesz semmi szerintem.. még ha 10 éve lennétek együtt,mondanám hogy valahogy fel kéne pezsditeni, de másfél évnél még magától kéne "pezsegnie" ( hülye kifejezés de igy jött ki na xd )
2014. dec. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

És, hogyha az apja még ÉVEKIG kómában lesz (aztán meg meghal, jaj akkor is gáz...)?! Elbszod az egész életed, szakíts vele most.

Nekem amúgy sem kéne olyan pár, aki csak a sajnálat miatt van velem.

2014. dec. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!