Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még olyan lány, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan lány, aki nem csak az irányítást, dominálást várja egy férfitől, hanem nagyrészt tud egyenlő félként viselkedni?

Figyelt kérdés
Vannak önálló gondolatai, meg is meri osztani normális módon, tesz javaslatokat, tényleg a kapcsolatért "dolgozik" és nem azt várja el, hogy egyfolytában lenyűgözzék, szórakoztassák. Szerintetek hány ilyen nő van még?

2014. dec. 14. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
van, de nekik van normális kapcsolatuk
2014. dec. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs raktáron, kifogyott a készlet.
2014. dec. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vannak. Csak épp mindegyikünknek pasija van. :)
2014. dec. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyen nőnek tartottam magam,de pár pofon ráébresztett,hogy jónéhányan ezt képtelenek értékelni.Szóval jelenleg abban a fázisban vagyok,hogy kapcsolat sem kell,majd érzem,mikor olyan illetőt találok,aki meg is érdemli ezt a bánásmódot.
2014. dec. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
de az is gáz, ha egy nő a domináns, és ő akar uralkodni. én azt hittem inkább ez manapság a jellemző, nem az, hogy annyira alamuszi, hogy mindent a férfinak kell irányitania.
2014. dec. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
NAGYRÉSZT? bunkó.
2014. dec. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os, mi bajod, te szerencsétlen?
2014. dec. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!