Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon beleszerettem az osztálytársamba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már csak ez ez év meg a következő van hátra, ez a 4.évünk osztálytársként.

Nagyon sokat vagyunk együt, kb egész nap a suliban. Nagyon jó "barátok" vagyunk.

De már kb két hete mindig róla álmodok.

Ez rossz? Mármint tudom, házi nyúlra nem lövünk, de tényleg nagyon kedvelem

17L

18F



2014. dec. 14. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg.Lassacskán éreztesd vele hogy több érzés köt hozzá mint a barátság csak túlságosan ne éld bele magad.Szórakozzatok,hívd el valahová.A lényeg hogy a legrosszabbra is felkészülve legyél lelkileg ha esetleg nemet mondana.
2014. dec. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Ha tudod, akkor nagyon rosszul tudod. Ha van rá lehetőség, akkor igen, nem lövünk, de ha meg jónak gondolod, akkor miért ne? Osztálytársként legalább suliban is együtt lehettek. Szóval bizonyos helyzetben ez a megközelítés hülyeség.
2014. dec. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Figyu, szerintem próbáld meg..:)

Hívd el valahova, a suliban meg mosolyogj rá gyakran, dicsérd meg hogy csinos, vagy mondd hogy jó az illata(még ha nincs is rajta parfüm), mondd hogy szép a bőre.....Ilyenekkel egy lányt el lehet kápráztatni:)

Nemsokára karácsony, vegyél neki egy kis csokit, vagy valamit, tegyél apró célzásokat arra hogy kedveled..

Ilyesmik!

Sok sikert, hajráá! Később bánni fogod ha most nem teszed meg! :)

2014. dec. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány :P
2014. dec. 14. 15:47
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Igen, rossz, borzasztoan rossz es elviselhetetlen, dehat ilyen az elet, ez van... a szerelem egy gonlsz dolog. Beszeld meg vele! Vagy deritsd ki valahog hogy o mit erez! De tudd, hogy nincs eselyed, vagy hogy van eselyed, nincs annal rosszabb, mint abban remenykedni, hogy majd jon a csoda es minden mas lesz... az eletben semmi sem tortenik magatol... sajnos ez igy van...
2014. dec. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi egyebet nem kell tenned, mint nőiesen megrebegtetni a szempilládat, amikor rád néz. Erre ő rohan majd ide, megkérdezni, hogy most mit csináljon. Mi meg majd elmagyarázzuk, hogy keresse meg a végre a tökeit, és lépjen.

Ha neked ez túl lassú, akkor kérd meg, hogy kísérjen haza, mert van egy figura, aki néha les rád az utcán.

2014. dec. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Sajnos nem egy helyen lakunk. Én tömegközzel járok suliba, ő pedig sétálva. Kb egy órára lakok a sulitól

Igazából eléggé félek, mert mostanában tényleg nagyon sokat vagyunk együtt, és a legjobb barátnőm, aki igazából mindenhol keresztbetesz, folyton ezzel zaklat, mert nem modtam még el neki, hogy tetszik nekem a srác

És akkor is kérdezősködik, amikor ott a fiú. Tudom ez elég gyerekes, csak ez így elég kínos, mert tényleg nem tartunk ott, hogy ez ne legyen ciki meg probléma

2014. dec. 16. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!