Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok az ehhez hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ehhez hasonló szarkavaró alakokról?

Figyelt kérdés

Pár évvel ezelőtt megismerkedtem egy lánnyal. Kb. 2 hónapig tartott közöttünk a találkozgatások, randevúk, később viszont úgy láttam, hogy nem működne közöttünk ez az egész, mert a lány többször is a képembe hazudott. Úgy gondoltam, hogy nem érné meg vele tovább húzni a dolgot, és az utolsó napon elbúcsúztunk egymástól.


Hetek múlva összejött egy olyan férfival - mentalitása alapján nevezzük a továbbiakban "gyereknek" -, aki előtte sem kedvelt különösebben, bár konkrét oka sosem volt rá, nem tetszett neki a képem, előfordul az ilyen, én meg nem vagyok köteles mindenkinek tövig benyalni, hogy rokonszenvezzenek velem.


Ők ketten aztán totálisan bele kezdtek egy ellenem irányult támadásba. Spamek ezrei az e-mailemben, teljesen összekarcolt kerékpár, behorpasztott levelesláda, leköpött ajtó stb. Ilyen apróságok. Előtte sosem történt ilyen, és legalább kétszer láttam a környékünkön őket kézen fogva sétálni, pedig nem laknak a közelben.


Nem tulajdonítottam nagy jelentőségét, elég egyértelmű gyanúm volt rá, hogy ők tették. Aztán később úgy alakult, hogy a gyereknél kibukott a lány, mert neki is elkezdett hazudozni, így a gyerek egy lendülettel kihajította a lányt a kapcsolatukból.


Nem örvendtem neki túlságosan, mert így utólag visszagondolva tökéletesen egymáshoz illettek ők ketten a természetükből fakadóan. Ezek után a történetben valami olyasmire számítottam, hogy a gyerek esetleg megkeres, egy-egy elbeszélgetésre, vagy legalább befejezi a fölösleges károkozást a környezetemben, de nem. Miután szakítottak (később tudtam meg, hogy pontosan melyik nap történt), visszakeresve az emlékeimben egészen véletlenül pont aznap este volt teljesen benyomva a postaláda, de úgy, hogy ki kellett cserélni az egészet.


Volt még egy durvább eset, a gyerek kilyukasztotta reggelre a kerékpárgumit, és így el is késtem a munkahelyemről. Ezek után jött a páli fordulat! A gyerek elköltözött egy másik, közeli városba, és szintén a véletlen műve, hogy teljesen megszűntek a károkozások. VISZONT! A gyerek interneten kezdte el a mocskolódást. Minden ismerősömnek küldözgeti a lehordó üzeneteket, kamu profilokról mindenféle zagyvaságokkal bombázza a bejövőimet, s (BESZARTOK) az egyik volt osztálytársam és egy korábbi játékostársam felkerestek a minap, hogy kapott egy teljesen ismeretlen felhasználótól rólam egy képet hímvesszővel a számban. :D Nem tud érdekelni, csak hát azért elég kellemetlen lenne, ha például a főnököm, vagy valaki hozzám közelebb álló kapná ezeket a cuccokat rólam.


Gyanítom, hogy amiatt van kiakadva rám a srác, mert akkoriban azt a bizonyos lányt gyakorlatilag pár hét alatt teljesen kiismertem, és neki ehhez több mint két év kellett, hogy rájöjjön arra, hogy a csaj kompletten átveri. :D Lehet emiatt nehezményezi a gyerek az élők közé tartozásom. :D


Egyértelmű, hogy a gyerek áskálódik még mindig, nem adja fel és megrögzötten zaklat továbbra is. Akármilyen hihetetlen, a gyerek 26 éves.


Na? Valami okosságot kifundáltok nekem?


2014. dec. 14. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Amúgy minden rendben???

..és,hogy került a fsz a szádba?

2014. dec. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Photoshoppal. Máshogy nemigen.
2014. dec. 14. 20:40
 3/4 anonim ***** válasza:

és én ezt végigolvastam...

erre nem sok mindent tudok mondani. előbb-utóbb lesz saját élete is és meunja ezt a hülyeséget. most unatkozik ezért téged zaklat. várj türelemmel

2014. dec. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 J0keer ***** válasza:
ez egy paraszt :D
2014. dec. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!