Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit akar tőlem ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar tőlem ez a fiú? Én vagyok ilyen buta vagy tényleg értelmetlen?

Figyelt kérdés
Szóval... már többször lefeküdtem vele úgy hogy spiccesek voltunk (buli után), ismerem elég régóta szóval nem idegen, most már a barátai előtt is ölelget, csókkal köszönünk egymásnak stb viszont ha nem iszunk nem akar szexelni meg igazából nem beszélünk erről az egészről hogy most akkor mi is van... szerintetek?
2014. dec. 14. 21:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Van akinek pia kell ahhoz hogy ellazuljon es meg merjen tenni dolgokat. Szerintem o ilyen. Azert nem kezd veled jozanon es azert nem beszel errol mert felenk szegyenlos. De attol meg nyugodtan szegezd neki a kerdest hatha valaszol oszinten. Egyelore szexet akar de ha meg tudna nyilni elotted akkor ebbol meg tobb is lehetne.
2014. dec. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!