Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Anyós" öngyilkos lesz ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Anyós" öngyilkos lesz ha a barátom összeköltözik velem. Ez most vicc ugye?

Figyelt kérdés

Anyósom mondta, hogyha a párom elköltözik, és ő egyedül marad (a párom egyke, és a szülei elváltak) akkor öngyilkos lesz.

Mióta a párom 18 éves lett, korlátozza egyre jobban, nem engedi át hozzám, délután 5-6 óra fele otthon kell lennie, megszabja mikor merre mehetünk, felhívja állandóan, engem olt hogy miért nem tőle kérem el a párom stb...

Egyre zavaróbb, a páromnak pedig nem akarom elmondani, mert úgyis én leszek a rossz, mivel nagyon jó baráti kapcsolata van az anyukájával.

Szakítsak, vagy mit tegyek? Nagyon zavaró már.


2014. dec. 15. 17:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Van saját lakásod 19évesen?
2014. dec. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

18 vagyok én is, és igen, örököltem mamáméktól, de ebbe ne menjünk bele.

párom annyit mondott erre, hogy ne vonjam el az anyjától, ne kérjek választást tőle. Szóval mellette döntene.

2014. dec. 15. 17:43
 13/21 anonim ***** válasza:
Gondolom tanultok,állása egyikőtöknek sincs valakinek fizetni kell a lakást... Érthető.
2014. dec. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nem azért szeretnék vele összeköltözni, mert nincs munkám, és hogy fizetés nélkül éjünk ott. az anyagi háttér meg ilyenek, munka stb. minden adott lenne, egyedül az anyós a baj.
2014. dec. 15. 17:47
 15/21 anonim ***** válasza:
Szóval valamelyik rokonotok fizetné a számláitok lényegében.Érthető hogy nem vállalja.
2014. dec. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Megszabadulsz az anyóstól, anélkül, hogy lecsuknának érte.

Tiszta haszon :D

2014. dec. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Tessék, hátha kapsz valami ihletet ebből:


https://www.youtube.com/watch?v=WSd-6jYvjvU

2014. dec. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Itt nem az "anyósod" a probléma hanem a párod :-\
2014. dec. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező át érzem teljes mértékben a helyzetedet. Nálunk is ez van , csak fordítva én vagyok a fiú. Bárhova megyünk , bármit teszünk mindig ott van a nyakunkon. Nagyon unjunk már az egészet , szép szóval próbáltam utalni a kedves anyósnak de semmi. Csak annyi hogy ő nem avval fenyegetőzik , mi meg oldottuk. Sz*rjátok le hogy mit mond , hidd el nekem egyszer úgyis megunja. Ha mégsem , vágd pofán!
2014. dec. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

a parodnak kellene a sarkara allnia es hatarozottan lepnie. de o meg tul kenyelmes, mert anyuka kiszolgalja es korbeugralja. nyilvan nehez otthagyni a kenyelmet.


hasonlon mentem keresztul, mostanra elertuk azt, hogy 3 orszag valaszt el egymastol es nem telefonal ket hetnel surubben :)

2014. dec. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!