Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érintene, ha valaki öngyilkos lenne miattad?

Figyelt kérdés

A volt barátommal szakítottam, mert sok volt már a rovásán, nem tudtam tovább vele lenni. Később tudtam meg, hogy eleinte jól volt, majd két hétre rá volt egy öngyilkossági kísérlete.

A jelenlegi barátommal megint rosszul áll a dolog. Depressziós egy ideje, tartom benne a lelket, de lassan rámegy az egészségem. Vele nem merek szakítani, akkor sem, ha jobban lesz, mert visszaesik. Csinált ő is pár nem szép dolgot, amiken nehezen vagyok túl, meg vannak dolgai, amik nem passzolnak.

Arra is gondoltam, megvárom, még talál valaki jobbat, és ő hagy el.


2014. dec. 1. 20:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Megtiszteltetésnek venném
2014. dec. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
más gyengesége miatt nem hibáztatnám magamat,sajnálnám,persze,de inkább szánalmas az ilyen :/
2014. dec. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben ÉN nem érezném magam képesnek magam arra, hogy komolyan segítsek neki, de elintézném, hogy szakember segítségét kapja meg.
2014. dec. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szornyen. Nagyon kiakadnék es depresszios lennek
2014. dec. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jobb lesz ha te mész tönkre miattuk? Nem vagy felelős az életéért csak a magadéért. Ha nem passzol rúgd ki és éld tovább az életed, ne érezz bűntudatot a jövőbeli , tettei, viselkedései miatt
2014. dec. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
k_rva mérges lennék, hogy ekkora terhet ró a nyakamba, és a saját életképtelensége miatt akar engem is életképtelenné tenni. érzelmi zsarolásnak venném.
2014. dec. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Engem knrvaszarul érintene az tuti, meg szerintem minden emberi lényt, aki rezzenés nélkül fogad egy ilyen hírt, és csak azt darálja közben hogy "nem az én bajom, gyáva, nem vagyok felelős". Az nem is ember hanem robot. (persze van némi igazuk nekik is, na de nemáá, komolyan?! itt életekről van szó, nem a saját kicsinyes büszkeségünkről)


Sajnos van saját tapasztalatom is a helyzettel, persze én voltam a rosszabbik végén. Ott se jó, elhiheted.

2014. dec. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az öngyilkosságot gyengeségnek tartom, és a gyenge emberek taszítanak. Nem igazán mozgatna meg az sem, ha miattam tennék, még akkor sem, ha sikerülne. Nem az én életem érne ezáltal véget, és egy percig nem tudnék bűntudatot érezni más butasága és gyenge jelleme miatt.
2014. dec. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ennyire bejönnek a depresziós pasik?
2014. dec. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 vorarlberna ***** válasza:
3-4 után megszokod, mind csak sopánkodig meg megpróbálja, egy se akar igazán meghalni. Amelyik meg igen az biztos szeretett... Az első kettönél van ilyen bűntudat, de hidd el, jobb neked mint testileg lelkileg megcsömörleni, túllesznek rajta.
2014. dec. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!