Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk\Lányok. A szüleitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk\Lányok. A szüleitek megengednék nektek 17 évesen hogy a barátotoknál\barátnöiteknél aludjatok? 17 L

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. 1 éve járok a 21 éves barátommal. Nagyon jól kijövunk egymással, és már megismertem a szuleit, és ö is megismerte az enyémet. Csak hétvégén találkozunk mivel 30 km re lakunk egymástól. Ha találkozunk is csak este mivel szombaton is dolgozik. Estenkent be ulunk egy cukrászdába, vagy pedig egy pizzázóba.És 3 4 óra mulva pedig haza megy. Hál istennek a szuleim kedvelik öt. 1 év alatt 5x aludtam nálla.A szuleim nem nagyon akartak engedni mert félnek hogy a szulei kis konnyu nőcskének tartanak és hogy a hátam mögött leszólnak. Lehet én vagyok régimódi de szerintem sem illene még:S vagy lehet azért gondolom igy mert anyum telebeszelte a fejem mivel mindig ezt mondta nekem. A szulei a barátom szertin nem mondanak semmit,sőt pont az ellenkezőjét, jó véleménnyel vannak rólam, és mindig mondják hogy menjek hozzájuk, a barátomnak pedig elhiszem mivel nekem nem hazudna ilyesmiröl. Egyesek szerint ugymond mindneki ezt csinalja már akinek hosszab kapcsolata van, mások szerint pedig elítélendő. Leginkább emiatt veszekszunk is néha a barátommal mert én félek menni, de neki hiaba mondom, ö azt hiszi hogy nem érzem magam jól ott vele. Most jön a karácsony és több napra el akar vinni magához.Én pedig még mindig attól félek hogy mégis rosz véleménnyel vannak rólam. Egyebként fius anyukárol van szó, nincs lányuk, és azok általába tényleg másképp gondolkoznak mint a lányos anyukák. Csak azt szeretném tudni hogy a ti szuleitek engedik az ilyesmit?

2014. dec. 15. 17:40
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
tulajdonkeppen sajnon onbizalom hianyom van es mindig felel hogy megis rosszat gondolnak rollam hogy 17evesen a baratomal alszom egy agyba. de ahogy olvastam it tobb helyen is latom, hogy valoban mar nem azt a kort eljuk :)
2014. dec. 15. 18:19
 12/16 anonim ***** válasza:
a fiam 15 éves és már aludt a barátnőjével nálam, az anyjánál, nyaralóban. és ahogy én ismerem őket, nem csak aludtak....
2014. dec. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám megengedte amikor 17 éves voltam:)

Nem lesznek rólad rossz véleménnyel a szülei,ne aggódj:)

2014. dec. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Engem nem engedtek volna pasinál aludni, bár más kérdés, hogy engedélyt sem kértem rá. Amúgy 19 évesen aludtam először pasinál. Otthon úgy tudták barátnőzős este lesz. 28/N
2014. dec. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 PearlDiver ***** válasza:
Szerintem a legjobb módja, hogy ennek az egésznek a végére pontot tegyél, hogy elmondod a barátod szüleinek a gondodat, és megkéred hogy mondják el róla a véleményüket. Akkor el fogják mondani, hogy jaj ne viccelj már, semmi bajunk nincs ezzel, és te megnyugodhatsz.
2014. dec. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Igen, megengedik.:) Csodálkozok is, hogy anyukám elég hamar belement, de szerintem értékelte a nyíltságomat ezzel kapcsolatban, vagy nem tudom. Először egy fesztivál alkalmával aludtunk együtt, majd a fesztivál után pár nappal én aludtam náluk. Azóta is inkább én alszok ott, mivel neki nagyobb és kényelmesebb az ágya, plusz ő kertesházban lakik, míg én lakótömbben, amiben ugye papírból vannak a falak, az ágyam meg már egy moccanástól is recseg, nemhogy kettőnktől...Tehát többször aludtam nála, mint ő nálam. Eleinte anyukám mindig rámcsörgött, hogy most már ideje hazajönni, ne legyek sokáig stb stb. De az utóbbi időben ezt is hanyagolja már, mert tudja, hogy szívesen látnak barátom szülei és hogy nem vagyok udvariatlan ha náluk vagyok:)

17/L

2014. dec. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!