Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvegyem a párom bankkártyáját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvegyem a párom bankkártyáját, ha nem tudja felelősségel kezelni a pénzt?

Figyelt kérdés

Már egyszer megpróbáltam,de nem voltam elég erős,h magamnl is tartsam,inkább visszaadtam. Mivel külföldön élünk és jól keres,itt sok munkatársai barátnőitől hallom,h ők kezelik a bankkártyát.


Ráadásul a párom nem tud vigyázni a pénzre,ha bemegyünk a boltba,sokszor felesleges dolgokat vesz,ezért nem is szeretek vele menni,inkább egyedül járok boltba. Na meg több százezret költ szerencsejátékre,pedig nem is nyer sokszor,sztem többet bukott,mint amit nyert volna..


most hétvégén 200ezret játszott el,és ez nem vicc. pedig minidg próbálom ösztönözni,h gyüjtsünk egy házra,ne kelljen albérletben élni..


ő sokat költekezik,de az a baj h megy a haverok után,mert pk jobban beleviszik,de egyedül is szereti csinálni. lehet ha megvonnám tőle,akkor papucsnak tartanák a haverjai,és nagyon megalázü lenne neki. Én meg nem vagyok olyan nő aki erélyes,inkább szívesen vennén át a kapcsolatban az alázatos szerepetmint a vezetőt. hát ebben sajnos nem illünk össze párommal,mert ő sem egy határozott ember,és én sem,így nehéz. dehát mégiscsak az ő fizetése.. Mit tanácsoltok? hüye válaszokat nem kérek,bunkókból van elég.



2014. dec. 15. 18:13
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

És bocs, de azért kellene félretennie mindent, hogy a faluban elismeréssel beszéljenek róla?


Valószínűleg pont ezért költekezik, mert élvezi, hogy végre van miből!


Ezért is írtam, hogy állapodjatok meg egy fix összegben havonta! Te mennyit keresel? Osszátok el a havi kiadásokat, beszéljétek meg, mennyit kellene félretenni, ezt bontsd le havonta két személyre, ezt mindketten tegyétek be a közösbe, ez az, ami tabu!


A maradék meg mehet szórakozásra! Akkor meg is tudtuk élni, megtakarítás is lesz, és szórakozásra is marad.


#17 voltam

2014. dec. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Szerintem sem járható út az, hogy elveszed a bakkártyáját. Bár magát az ötletet meg tudom érteni ilyen esetben, de akkor sem tartom jó megoldásnak.


Le kell ülni és megbeszélni. Elmondani neki, hogy te vele képzeled el a jövődet, de nem úgy, hogy napról napra éltek. Szeretnél majd közös házat, autót, gyereket, ahhoz pedig pénz kell. Beszéljétek meg, hogy minden hónapban x ezer forintot beraktok egy számlára, amihez nem nyúl egyikőtök sem.

Mondjuk a szerencsejáték függőség miatt nem nem ártana egy pszichológus vagy pszichiáter, mert magától nem fog megoldódni.


Ha a szép szó nem használ, én otthagynám, az biztos. A fene se akar olyan emberrel együtt lenni, aki egyáltalán nem képes vigyázni a pénzre. Mi lesz, ha gyerek is lesz már? Majd pelenkavásárlás helyett elmegy szerencsejátékozni? Én ilyen emberrel biztos nem kötném össze az életem.

2014. dec. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Jó na 21-es most nem ezzel kell foglalkozni,engem sem érdekel kurv-ra más mit mond,irigykedjen,vagy szóljon be rosszindulatuan,leszarom,a mai világban ugyis mindenki csak magával törödik. épp ezért lenne fontos h bajban legyen mihez nyulni. magunk miatt,nem mások miatt..


köszönöm 22-es a megértést. végre..

az is biztos h lelkileg ő olyan instabil ember h társaság abszolut rá birja venni a piálásra,stb.. megy a többiek után ha ők is gépeznek.. ez a génjeiben van a sok rossz szenvedély..


de az a baj h én hiába ülök le vele beszélgetni,nem hatok rá,mert én is inkább az az irányítható tipus vagyok,és ő is,ezért kéne egy olyan személy aki karakán..


hát igen a gyerek téma kérdéses,akarjuk is,de félek,főleg mi van ha iszik,ugyanis,akor azt mondta leszokna a cigiről is.. már volt ilyen h doki tévesen azt mondta h az vagyok,közben mikor közöltem párommal,azt mondta majd akkor szokik le ha megszületik.. ha-ha

2014. dec. 15. 19:14
 24/27 anonim ***** válasza:
Akkor már csak egyet mondj meg nekem: miért vagy még vele? A leírás alapján baromira nem illik össze a jövőképetek. Talán nem ilyen emberre kéne pazarolnod az idődet.
2014. dec. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Nagyon látványosan kerüld a javaslatomat, miszerint:


"Üljetek le, beszéljétek meg, hogy legyenek elosztva a költségek, állapodjatok meg egy összegben, amit mindketten beadtok, amiből meg tudtok élni... plusz azon felül egy összegben, amit félreraktok megtakarításra, és tartsátok is magatok ehhez! A maradékkal mindenki saját maga rendelkezik. Így az ellátásotok is rendben, megtakarítás is lesz, és költőpénzetek is marad."


Jól sejtem, hogy nem dolgozol, hanem téged is ő tart el? És urambocsánat, ezért nem hagyod ott? Ha igen, akkor pláne maradj csendben! Már bocs...


Ha tévedek, akkor elnézést!

2014. dec. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Ha ilyen sanyarú a sorsod akkor miért vagy vele?Nem is a pénzel van a probléma hanem kettőtökkel a pénz csak egy ürügy.Lásd be ki akarod fosztani vagy teljesen megváltoztatni mert nem szereted úgy ahogy van a párodat.

A bankkártyájával akarod zsarolni nagyon szánalmas nőszemély vagy.

2014. dec. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Szerintem a lényeget kibeszéltük.

-Különben meg mégis mit vársz az olyantól, aki 200 rugót eljátszik hétvégén? Leszokik minden italról, szerencsejátékról és keményen félretesz, meg megbízhatóan viszi majd a gyereket az oviba és mintaapa lesz??

-Off: nem gondolnám, hogy olyan kis könnyen befolyásolható lány vagy... A könnyen befolyásolható lányoknak jut utoljára eszébe más kártyáját elvenni...


Sokkal inkább annak jut eszébe elvenni a más kártyáját, aki URALKODNI akar a másikon, ezen nincs mit szépíteni. Jó, persze mondhatod, hogy jót akarnál, de akkor is járhatatlan út.

2014. dec. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!