Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavar, hogy a barátnőmne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar, hogy a barátnőmnek előttem volt más párja is?

Figyelt kérdés
Mindegyik csak hülyítette és kihasználta.Ő az első barátnőm.Állítólag mindenben jobb vagyok,mint az exei és szerelmes belém,de ez mégis zavar.Mit tudok ezzel csinálni?
2014. dec. 15. 20:55
 1/10 RRR ***** válasza:

mert buta vagy

küzdj ellene

2014. dec. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Neked ő az első baràtnőd?
2014. dec. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez lehet a magyaràzat.
2014. dec. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Le kell nyelned ezt a békát, ha már vele kezdtél...
2014. dec. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem értem,hogy jön ide az intelligenciám.

Egy érzés megszüntetéséhez kértem tanácsot.

2014. dec. 15. 21:03
 6/10 anonim ***** válasza:
mert szereted :) ne aggódj, teljesen normális, csak ne változz át féltékeny barommá emiatt!
2014. dec. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiányos vagy.. Úgy érzed nem vagy elég jó mellé. Szóval kapd össze magad és tojd le az érzést. Ha veled van akkor annak oka van fater
2014. dec. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ő is önbizalomhiányos.Igazából meglepődött,hogy senkim nem volt még.

El fog múlni ez az érzés?

2014. dec. 15. 21:14
 9/10 anonim ***** válasza:

El, ha nem kattogsz rajta. Tökmindegy, hogy ő milyen, ha te is önbizalomhiányos vagy. Ne legyél, és előbb utóbb neki is meg fog szűnni. Nincs ebben semmi mágia, nem ördöngősség ez.


Nekem is első a barátnőm. Neki már volt előttem egy komoly kapcsolata és abszolút nem érdekel. A jelenre kell koncentrálni és nem arra, ami elmúlt. Mint mondtam nem véletlenül van veled, szóval bizonyítsd csak, hogy jobb vagy még így is komolyabb tapasztalat nélkül, mint a többi volt.

2014. dec. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 PearlDiver ***** válasza:

A megoldás az idő. Nekem is időbe telt, amíg megszoktam a gondolatot, hogy a barátnőmnek előttem több szexuális kapcsolata is volt, de néhány hónap alatt túltettem magam rajta, meg beláttam hogy engem tényleg egészen szeret, pedig a szexben ő tanított szinte mindenre :-)

Szóval légy türelemmel, vele is foglalkozz, ne csak a saját belső harcaiddal.

2014. dec. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!