Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó ötlet ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet ez az ajándék barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Nagyon édesszájú és kedvence a mézeskalács. Mindig ilyet vesz a boltban és azt tömi magába a kicsim mióta ismerem.

Keresek neki mézeskalács házat vagy valami figurát. Szerintetek jó ötlet? Hol lehet ilyet kapni egyáltalán? Márcsak ez a baj hogy nem tudom :_)


2014. dec. 15. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
én láttam egyet valamelyik nap az erdőben, de siess megmutatom hol volt mert két gyík már falta a kerítést
2014. dec. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hallottam egy erdőről...

Ötletnek jó, de én biztos nem olyan ajándékot vennék egy nőnek amitől csak hízik.

Inkább sütnöd kellene neki már akkor.

2014. dec. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 opened paradise ***** válasza:
Nem rossz,de te is csinálhatsz,egyszerű,meg a dísz is csak porcukor és citromlé és akkor az lesz,hogy "Juj! Te csináltad? De cukiiiii" :D
2014. dec. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csináld meg te!
2014. dec. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
csinálj neki mézeskalácsházat,sztem ez tök jó lenne,jobb mintha vennél,és tuti örülne
2014. dec. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a biztató válaszokat. .. Sajnos inkább csak a főzőlapok a barátaim a sütővel még nem nagyon ismerkedtem. Persze megfordult a fejemben hogy megveszem valahol és aztán azt mondom én voltam :)
2014. dec. 15. 23:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Már régen rossz, ha ezt itt kell megkérdeznek a gyk-n.
2014. dec. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem ördöngősség! Rengeteg leírást találsz a neten, hidd el, nagyon tuti lenne!
2014. dec. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!