Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az hogy, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy, ha egy lány jól néz ki akkor a normális pasikkal olyan elutasító nagyképű és beképzelt?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy szent, bevallom nekem a külső is számít de főleg a belső nekem a fő szempont,de kinek ne számítana a külső is ?lehet sokan azt mondják hogy csak a belső számít nem mondom hogy tévednek de nekem az véleményem külső megfog belső megtart.Most nem arra gondolok hogy top modell csak annyi elvárásom van hogy adjon magára azért és ne hanyagolja el magát.Én már 8 éve rendszeresen sportolok ezért fontos számomra a kinézet is, ezért elvárom majd a páromtól is.De azt vettem észre hogy a szép lányok elutasítóak b.ut.ák és sokszor azt sem tudják miről beszélnek,pedig nagyon kedves figyelmes udvarias szoktam lenni a lányokkal de mintha ez őket nem is érdekelné,ilyenkor egy gondolat cikázik a fejemben amikor látom hogy egy lány ennyire elutasító velem szemben ez pedig a következő mégis mit vár tőlem mit csináljak ? legyek b.u.n.k.ó kö..ög sz.a.r.j.ak rá használjam ki ez jobban feküdne neki?Én nem értem hogy a lányok mit várnak még el ha egy pasi kedves figyelmes oda adó velük szemben ráadásul nem is néz ki rosszul.Ez lehet bántó lesz de amikor egy kicsit csúnyább csajszival beszélek olyan jól eltudunk beszélgetni de nem érzek semmit sem vele szemben.Ilyenkor arra szoktam gondolni hogy bárcsak jobban nézne ki egy kicsit, és lehetne valami.

A csoport nőknél szép de b.u.t.a és minden negatívum

B csoport nőknél csufi de nagyon kedves sok pozitívum

C csoport nőknél az amikor egy csajnak olyan pasija van hogy nem tudom eldönteni melyik kettőjük közül a csaj de az még jobban felidegesít mikor ez bejön egy csajnak mit esznek egyáltalán a nők az ilyen pasikon akiken egy szál izom nincs nagy b.u.z.i.s haj mint egy kö..nek és olyan gyerekes az arcuk hogy azt hiszem sokszor hogy a csávó álltalánosba jár még.Az ilyeneket a középkorba fogták és lebaszták egy kőszirtről, bánom hogy ezt a hagyományt már nem alkalmazzák.


2014. dec. 15. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Addig olvastam hogy "nekem a belső a fő szempont"

Akkor mit érdekel mit csinálnak a jó nők kisfiam?

2014. dec. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bino ***** válasza:

1.: Ne általánosíts.

2.: Amilyen a kereslet, olyan a kínálat.

3.: Lehet rajong érted valaki, de nem veszed észre a buta libák miatt.

2014. dec. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes, a "kérdés" végére átcsaptál gyűlölködésbe.

És a gondolkodásod a mai világban... egyszerűnek számít. egyszerű férfinek egyszerű nő jár.

És én sem csípem azt a fajta embert típust amit leírtál, de a megfogalmazásod alapján méegyszer--->egyszerű embernek egyszerű nő.

2014. dec. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok csaj úgy van vele,hogy ha szépnek születtél nem az eszed ami számít...csak azt felejtik el,hogy a szépség mulandó...és egy idő után a belső értékek lesznek fontosak.
2014. dec. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

# 1 FŐ szempont még nem azt jelenti, hogy az EGYETLEN szempont.


De amúgy tényleg, ha a belső a fő szempont, minek kezdesz elutasító, nagyképű, beképzelt csajszikkal?

2014. dec. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én jól nézek ki, akármilyen egoistának is tűnök ezzel a kijelentéssel, sajnálom, de van egészséges önbizalmam, és nem keseregve szoktam a tükör elé állni. A külvilágtól is megkapom a visszajelzést, így nyugodt szívvel állíthatom ezt. Nyilván ez szubjektív, de a lényeg, hogy azért nem én vagyok az a nő, akivel ijesztgetni lehetne.


És én is elutasító vagyok a legtöbb férfival, aki próbálkozik nálam. Egyszerű oka van: nem vagyok nyitott mindenre, mindenkire és mindig. Ha van épp párom, azért, ha nincs, talán épp azért, mert még gyászolom az előző kapcsolatot. Vagy csak azért, mert nekem nem tetszik/nem szimpatikus az, aki próbálkozik nálam. Ilyenkor természetesen elutasítóan viselkedem, mert nem vagyok az a típusú ember, aki azokkal is szívesen bájcseverészik, akikhez semmi köze és nem akar tőlük semmit.


Ez nem csak a férfiakra igaz, a boltban, a zöldségesnél, a buszon se állok le beszélgetni vadidegenekkel, mert semmi értelmét nem látom és utálom az ilyen szitukat.


Hiába udvarias velem egy férfi, ettől még nem válik a szememben potenciális leendő pasijelöltté, csak ha épp olyan passzban vagyok, nyitott vagyok egy új kapcsolatra, vágyom az ismerkedésre. Ha ezek közül egyik sem, akkor lehet akármilyen kedves, figyelmes, udvarias, még az sem segít rajta, ha baromi jól néz ki, mert egyszerűen nem akarok tőle semmi, és elhajtom. Igaz nem bunkón, de a stílusom miatt valószínűleg rólam is azt szokták gondolni, hogy nagyképű vagyok. Talán igaz is, vállalom.

2014. dec. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"mégis mit vár tőlem mit csináljak ?"


Elég egyértelműen utal rá, hogy mit vár tőled: azt várja tőled, hogy húzzál el a maci görbe fhаszára, és hagyjad békén.

Nem sikerült erre rájönnöd, gyökérke?

2015. jan. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!