Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mitől van, hogy egy normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mitől van, hogy egy normális srác /18 éves, szűz/ (nem iszik, nem cigizik, nem töri össze az első megállót amit meglát, nem firkálja össze a buszok üléseit, nem szól be senkinek, nem nagyképű. ) és még aránylag normálisan is nézki? !

Figyelt kérdés
Talán annyi hibája van hogy kicsit félénk. De akkor miért nincs barátnője?
2009. jan. 4. 23:08
1 2
 1/18 anonim válasza:
85%
szerintem nincs veled semmi baj csak próbálj meg kicsit változtatni azon h félénk vagy.mert ha próbálkozol mit veszthetsz?én tudom:semmit!!!!!a sok vandállal meg ne törődj és ne legyél olyan mint ők és akkor meglátod 1szer eljön az igazi:)(1kedves barát)
2009. jan. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ez barátom nem igaz és te is tudod! Inkább cigizz, igyál, hízz meg, verj szét mindent és mindenkit. És persze legyél bunkó.
2009. jan. 4. 23:17
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is szűz vok még és idősebb vagyok nálad. Hasonlóan láttam a világot, mint ahogy most te. A lelkiismeretből és a félénkségből kell veszíteni, menni fog a dolog én legalábbis már úgyérzem. Mióta kicsit felengedtem magamat a gátlásaim alól, sokkal jobb. Ha szülőkkel lax költözz el, az önállóság segít, legalábbis rajtam segített.
2009. jan. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát ebben a korban azért elég tipikus hogy a lányok egy része kifejezetten a balhés meg reménytelenül betörhetetlen srácra hajtanak, mert olyan "vadak".

Akik meg nem, talán kiábrándultak egy időre a pasikból (csajosesteznek miegymás)...érdemes ilyenkor sokat összehívni a haveri társaságot, esetleg egy fiatalabb tesó társaságával vegyítve, elvállalni egy időszaki melót olyan helyen ahol sok a korodbeli (pl. egy filmes online-újság, vagy zenés újság akármi), ha kihagynád a discos ismerkedést, mert ott úgyse olyan csajsziba botlasz majd.

jah 23/L voltam

2009. jan. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 SirRasor ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam, mint te (és még mindig ilyen vagyok, csak kevésbé félénk), sajnos nincs mit tenni, a sok igénytelen nőnek nem ilyen pasikra van igényük.


Amit tudsz tenni:

1. megváltozol és átmész bunkó vagányba, az sokaknak bejön.

2. azt csinálod, mint én és odamész fűhöz-fához ismerkedni élőben is és neten is.


A második pontra azt mondanád, hogy félénk vagy stb, de erre csak ennyit mondok: xard le a félénkséget! Ha látatlanból nem neked való nő, akkor úgy állj hozzá, hogy mégis ki az hozzád képest. Ha viszont neked való, akkor nem tudsz előtte olyan baromságot kinyögni, amit ne pozitívan venne, hisz gondolj bele: egy rendes normális lányt keresel, aki belső tulajdonságokban hasonlít rád, tehát gondold el hogy reagálnál arra, ha egy kedves lány odamenne hozzád. Szóval csak bátorság :)

2009. jan. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Szerintem nem veled van a baj :) De az legtöbbször igaz, hogy a nőknek a "rosszfiúk" jönnek be. Nekem is... Azért mert, izgalmasabbak. Tudom, hogy átverhetnek, megbánthatnak, de akkor is izgi. És ami izgalmas az szexi is.


Ha te nem akarsz ilyen lenni (ami azért jó dolog :)) akkor annyit tudsz tenni, hogy valami mással teszed érdekessé magad, valamiben nagyon jó vagy ami lenyűgözi a csajokat. Vagy legyél nagyon jóképű :))


Esetleg olyan körökben keresgélj lányokat, akik hasonlóak, mint te és nem a felületes szerelmet keresik valami zselézett hajú, bunkó, őrült és agresszív sráccal :)

2009. jan. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Az első kettő kritérium kivételével a többi én is vagyok (ill első is csak mértékkel), de talán tudok hasznosat írni én is :)


Mindenképp keresd az olyan alkalmakat, ahol nő közelébe juthatsz. Legyen az koncert, kocsmázás, akármi.

Kocsmázás: tudom, hogy nem iszol, de nem is kell. A lényeg, hogy érezd jól magad. Egy csocsó, billiárd, darts pl jó, ha van. Akkor látszik, hogy nem csak egy társaság után kószáló valaki vagy. Csocsót pl 4-en játszák, ha kint vagytok 10-en, akkor a top4-ben vagy (úgy tűnsz) és a lányok nem az asztalnál ülőket fogják nézni, hanem aki más, mint a többi, mást csinál. Közben ki lehet szemelni az "áldozatot". Főleg akkor jó ez, ha lányok is csapódnak a ti társaságotokhoz. Konkrét módszer nincs, de valahogyan szóba kell elegyedni vele - akár odahívni játszani, majd vele leülni.


Koncert: "odakerülsz" a lány mellé, együtt élvezitek a zenét. Aztán megkérded, nincs-e kedve hátramenni/kimenni veled egy kicsit leülni. Ha nem megy, mész odébb más lányhoz :)


Mostani barátnőmet pedig úgy "kaptam" meg, hogy egy beszélgetős összeülés volt, ahova ő is megérkezett. (Havert rávetem, hogy ne barátnőjénél legyen, hanem hozza el közénk, és barátnője hozta az ő barátnőjét is) Szemezés már volt, és szerencsére olyan témák voltak, amihez hozzá tudam szólni értelmes dolgokat, így nem vesztem el a többiek között. Aztán én is kikísértem őket a buszra - barátnőjét ugye haver kísérte, zavarni nem akartunk, így beszélgettünk egyet.


A lényeg, hogy az 'alfa-hímek' között legyél (Nem pont a rongálók között, de az talán nem baj, ha körülötted isznak. (Bár anélkül is lehet jó társaság :) )), és ha tudsz szervezkedni is, hívass lányokat a többiekkel :). Lehet próbálkozgatni, de lehetőleg hozzád hasonló lányt keress, ezt úgyis látni fogod rajta. Ha van jó beszélőkéd, akkor nem lehet gond, ha nincs, az sem baj. Mindenki szeret beszélni, hallgasd csak a lányt érdeklődve, de azért időnként legyen egy-egy témád neked is. A kínos hallgatások ellen pár dolgot találj ki, amiről tudsz beszélni, érdekelhet egy lányt is, és be is tud kapcsolódni.


Mostanában elég hideg van, így talán ide illik ez is:

mikor barátnőmet megismerkedésünkkor kikísértem a buszra, sokat kellett várni. Leültünk, de csak 3 hely volt, és hidegek is voltak, így ő nem akart leülni. Aztán felajánlottam a kényelmes, meleg ölemet (akár lehet bíztatni is, hogy nem élsz vissza a helyzettel, neki csak jobb lehet). Ugye ő sem akar lecsúszni, Te is hova tedd a kezedet: egyikkel fogod a derekát, ezzel tartod, másik mehet a térdére. Aztán lehet simogatni picikét, aztán egyre jobban. (azért az kell, hogy előtte jót beszélgessetek)


Tudom, nem könnyű megteremteni a helyzeteket, de lehet próbálkozni.

Vagy tényleg erőt veszel magadon, és próbálkozol mindenkinél.


Remélem azért számodra hasznos is volt ebben a "néhány" sorban :)

2009. jan. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Srapnel ***** válasza:
A legjobb, ha az ember vegyíti a kettőt. Ne legyél jó fiú, de azért látszódjon rajtad, hogy nem vagy felelőtlen. Ha normális gondolkodásod van, netalántán okos vagy és művelt, az a megfelelő rétegben tiszteletet vív ki magának. Ne menő akarj lenni, hanem magaddal békében élőnek. Minden nőt előbb-utóbb vonzani kezd egy kiegyensúlyozott férfi, aki biztonságot tud adni. Ha emellett még ravasz is vagy és van benned egy jó adag csibészség és rámenősség, akkor nem lesz gond.
2009. jan. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Félénknek lenni komoly gond és valószínűleg nem jársz lány társaságba.
2009. jan. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én most vagyok 25, már házas - de 21(!!!) éves koromban volt életemben először(!!!) barátnőm egyáltalán. Amúgy dettó ugyanolyan voltam/vagyok, mint te.


És mindebből mi következik? Elmondhatom: _érdemes_ várni. Mert amikor aztán lett barátnőm, az valóban egy páratlan nő volt, a szó legjobb értelmében - valamivel később pedig, a feleségem szintén egy csodálatos nő lett, aki szintúgy sok tekintetben jobb is annál, mint amit remélni mertem. (És gyorsan leszögezném, itt nem csak külsőségekről beszélek; arról is, de nem csak)


A dolog mechanikája pedig igen egyszerű: _KEVÉS_ az olyan lány/nő, akiknek az ilyen fiúk jönnek be, ezért _SOKÁIG_ tarthat, amíg akár csak eggyel is összefutsz. De _ÉRDEMES_ türelemmel lenni, mert _ŐK_ azok, akikből tényleg a _LEGJOBB_ barátnő és a későbbiekben a _LEGJOBB_ feleség is lesz. Soha egy percig se bánd tehát, hogy ez van, hanem örülj neki maximálisan, mert ez azt jelenti, hogy amikor viszont lesz barátnőd, az nagyon jó is lesz.


Mondjuk a félénkséget tényleg érdemes lecsiszolni, de ezt könnyen meg lehet oldani: bármikor, ha lánnyal vagy együtt, nézz rá úgy, mint egyszerűen csak egy új ismerősre, akivel elbeszélgetsz, akivel megismerkedsz. Ha kölcsönösen tetszetek egymásnak, akkor ebből már adni fogják magukat az érzelmek is, ha meg nem, akkor is van egy kedves ismerősöd/jó barátod, szóval egyszerűen nincs mitől félned... és máris volt félénkség, nincs félénkség, nyugodtan és nyíltan beszélhetsz bárkivel, mert semmit nem veszíthetsz.


És végül egy tipp: [link] . Én itt találtam meg a feleségem. Hátha neked is szerencséd lesz. :)

2009. jan. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!