Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 41 éves férfi hogy-hogy hozza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

41 éves férfi hogy-hogy hozza semmilyen formába a szexet? Miért nem flörtöl, célozgat?

Figyelt kérdés

Randiztam egy férfival.Nagyon rendes,kedves. Mindig érdeklődik,felhív,elég sok mindent megbeszélünk egymással,de mégcsak egyszer randiztunk.Nagyon normális úgy érzem. De valami hiányérzetem van.Igazából semmi flört nem volt,nem is célozgatott semmire.

Vagy csak én szoktam meg, hogy manapság a nagytöbbség a szexre megy, és már 1 tali és sok telefonos/netes beszélgetés után tesz utalásokat a szexre?(bármilyen formában)

Félek, hogy csalódni fogok, illetve, hogy ez a nagy kedvesség,jószándékú érdeklődés majd átfordul valami furcsaságba,esetleg kiderül, hogy valami nem stimmel vele.

Szóval azért gyanús, mert nem ad okot semmi rosszra.Eddig.

Véleményeket várok!Köszönöm.

29N.



2014. dec. 16. 00:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mi lett a sztori vége?
2015. jan. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!