Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjes nők, mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjes nők, mit szólnátok hozzá, hogy a férjetekért odavan egy nő?

Figyelt kérdés

Hülye és lehetetlen helyzetbe kerültem.

A munkahelyemen megtetszett egy férfi, már régebben észrevettem, hogy figyelget, de amikor elkezdett odajárkálni hozzám beszélgetni, akkor gondoltam, biztos tetszem neki, így elkezdtem róla ábrándozni, megtetszett.

Hiába, fiatal, jóképű, mosolygós, kíváncsi rám. :)

Aztán akkor néztem nagyot, amikor kiderült, hogy házas, 3 gyermek apukája-30 évesen.

Leesett az állam teljesen.

Akkor most ez mégis mi volt???



2014. aug. 16. 20:27
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Mégis milyen válaszokat vársz?
2014. aug. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Nem lehet, h ilyen típus? Ismerkedős, de semmi egyéb?
2014. aug. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Ez nem volt szép az illetőtől. Nem kéne ilyet csinálnia, nagyon durva. Sajnálom.
2014. aug. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:

"akkor ez most mégis mi volt?"


te nagyon keveset tudhatsz a férfiakról :)

2014. aug. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:

csak d*ni akar.

felejtsd el.a végén te jársz csak rosszul:\

2014. aug. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Lehet te képzelsz többet a baráti munkatársi viszony mögé , mint ami valójában ! Ha családos ,hagyd békén ! Biztos találsz más fiatalembert magadnak ,aki független !!!
2014. aug. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

ha tényleg "úgy" közeledett hozzád és nem csak félreértetted, akkor ő egy ilyen csapodár típus lehet..


veled vagy mással úgyis megcsalja a nejét...

2014. aug. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Leszarnám. Azt már kevésbé, ha a férjem egy határt átlépve flörtölne egy másik nővel. De a nő érzéseire magasról tennék, ez nem kérdés.
2014. aug. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat.

Lehet persze, hogy én értettem félre, ezt is bemagyarázhatjuk, meg hogy csak barátilag közeledik felém, bla-bla...

Csakhogy 27 évesen már annyit megtanultam, hogy meg tudok különböztetni dolgokat.

Nem tudom, hogy van, de egyszerűen megérzem azt, ha valaki közeledik felém.

Ez a megérzésem sosem csapott még be, mindig beigazolódott, ezért tudom, miről beszélek.

Úgyhogy 100%, hogy tetszem neki, de hogy mik voltak a szándékai, csak ő tudja.

És higgyétek el, egy teljesen átlagos nő vagyok, némi túlsúllyal, nem pedig egy cicababa, aki bárkit megkaphat.

De a megérzésem nem csal, biztos, hogy bejövök neki.

2014. aug. 16. 21:21
 10/36 anonim ***** válasza:
jó, akkor bepróbálkozott, és? semmi extra, van ilyen, hagyd a fenébe.
2014. aug. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!