Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom belépett a szcientológia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom belépett a szcientológiai egyházba. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Páromnak néhány hónapja új munka helye van, de csak most volt hajlandó megmondani, hogy hol.

Szerintetek mit tehetnék? Ti mit csinálnátok?



2014. dec. 16. 08:21
1 2 3 4
 11/32 Noydra ***** válasza:
81%

Az ilyen ember sajnos nem értelmes.

Run!

2014. dec. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
87%
Nehogy te menekülj!A párodat hajítsd ki úgy ahogy van mert különben feláldoznak belzebúb oltárán.
2014. dec. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim válasza:
23%

Küzdj érte! Próbáld meg meggyőzni!


A Sci nagyon trükkös dolog és nagyon ki van találva.

Egy bizonyos ember típus nagyon könnyen bedől neki.


Az hogy meg tudták téveszteni még egyáltalán nem jelenti azt hogy hülye a csaj.


Harcolj meg érte!

2014. dec. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Ragaszkodik hozzá, hogy nem változott meg, de ahogy beszél róluk már abból látszik, hogy nem ugyanúgy gondolkozik, mint korábban. Hogy tudnék segíteni neki?
2014. dec. 16. 10:03
 15/32 anonim ***** válasza:
Nem győzöm hangsúlyozni: https://www.youtube.com/watch?v=dwvVrLRUucM A főnöknőm is sci, és egy hazug, tolvaj ember.
2014. dec. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ez egy teljes agymosás. Nem fogsz tudni segíteni neki, és inkább előzd meg a bajt. Lépj le, hagyd ezt az ökröt a francba.
2014. dec. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Nézd meg az "Amíg semmid nem marad" című filmet, nagyon tanulságos. Esetleg neki is megmutathatod.
2014. dec. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
én egyszerűen elképzelni nem tudom, hogy értelmes ember ennek bedől. én csalódnék az intelligenciájában és otthagynám. ilyen befolyásolható, buta emberrel nem szeretnék kapcsolatot. bocsi.
2014. dec. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
lépj le olyan hamar,amilyen hamar csak lehet és ne tudjon róla lehetőleg, hogy hová mentél!!!!!!!!
2014. dec. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
17-es, nem mertem megnézni. 1 perc után abbahagytam.
2014. dec. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!