Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legtöbb fiú miért ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb fiú miért ennyire lányos és gizda? Kevés az igazi férfias.

Figyelt kérdés

2014. dec. 16. 09:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Sokkal többször koptatnak le a lányok akkor, ha rendes határozott stílusban beszélek velük, mint akkor, amikor nyálas vagyok... Ennyit erről.
2014. dec. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#11 Ez azért van, mert rossz helyen keresgélsz :) Nekem fél éve sikerült egy olyan nőt találni (18 éves) akinek tényleg a határozottságom és a férfias kiállásom számít (aránylag korán kellett felnőtté válnom) és a kellő tiszteletünk is megvan egymás felé. Sokat kerestem énis, és rengeteg pofára esés volt, de teljes mértékben megérte :)
2014. dec. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
50%

Nekem például genetikai adottság,és hiába kondiztam is hosszabb ideig,semmi nem jött fel rám...

Így aztán semmi esélyem a nőknél,mert ilyennek születtem...

2014. dec. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
21%

Hogy miert?

HIANYZIK A KATONASAG!

Ha lenne, hidd el hogy nem lennenem ilyenek a mai fiatalok..

2014. dec. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
68%
13-Mas.. itt most n arrol van szo hogy izmos vagy e vagy nem, hanem hogy alig vannak ferfias ferfiak! Es nem az izomtol lesz ferfi egy ferfi!..
2014. dec. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Dark27 ***** válasza:
ertem a kerdes en is vagyok ugy sokszor hogy azt se tudom fiu vagy lany elso ranezesre. Sokszor haverokkal sorbe is fogadunk, jo poen :D Engem nem zavar, ha szegenyek metrosexek lettek egs! Amig van hurka/kolbasz meg jo kis pinceporkolt nincs baj! ;)
2014. dec. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Már a kérdésben is ott a válasz: mert fiúk. Majd egyszer férfivá érnek. 30 felett már jó eséllyel kapsz magadnak férfit, bár ha még 20 alatt vagy, vedd úgy, hogy nem szóltam... Én 20 évesen el sem tudom képzelni, hogy egy huszonévessel kezdjek, mert valóban a 98%-uk még ebben a korban is csak fiú. Én pedig a férfiakat szeretem.
2014. dec. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!