Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is büszkék vagytok arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is büszkék vagytok arra, hogy a párotoknak milyen sok barátnője volt korábban, s bárkit megkaphatott?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nem egy akárkivel jártok, és büszkék vagytok rá nagyon ez miatt, ugye?

2014. dec. 16. 09:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Megy itt feljebb az álszent duma, de persze minden csaj büszke rá, ha neki sikerül megszelídítenie a falu bikáját.
2014. dec. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Na utolsó erről egy olyan történetet tudok Neked elmesélni, hogy a kedves hölgy is azt hitte,hogy végre megkapta akire mindenki vágyott(??) , akit senkinek se sikerült betörnie. hát vélhetően annyira nem volt boldog amikor pár hónapra rá kiderült, hogy nemi herpeszes lett valószínűleg a csávótól..

Szóval ennyit az ilyen pasikról, gusztustalan, azóta már szétmentek, de a pletyka örökre marad, aztán vagy igaz vagy nem..

szerintem, akinek rengeteg nője volt nézzen magába, hogy miért nem bír megmaradni egy mellett sem, vagy miért nem marad mellette meg senki. Mindkét esetben Ő a hibás..

2014. dec. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

11: Még mindig nem. Ne akard jobban tudni.

Nem jó érzés olyannal lenni, aki mindenkibe betette a farkát. Zavaró lelkileg. Ha nem védekezett, valszeg testileg is zavaró.

Te mondjuk büszke lennél, ha a csajod mondjuk már 30 pasival dugott?

2014. dec. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem vagyok rá büszke, de nem is zavar. Nekem is van múltam, neki is, talán mi sem az utolsók vagyunk egymásnak. Nyilvánvaló, hogy sok nője volt előttem, mert baromi jó pasi, intelligens, jó a dumája, könnyen le tudta beszélni a bugyit a lányokról főleg fiatalabb, egyetemista korában. Elmondása alapján is, ma, 38 évesen inkább már a minőségre megy, nem a mennyiségre, a striguláit már behúzta régen. Büszke vagyok a páromra, mert fantasztikus ember, de nem azért, mert X nőt megdugott előttem. Ez teljes mértékben hidegen hagy, pedig ismerek is exbarátnőt, na meg a gyereke anyjával is szoktam találkozni. De büszkébb vagyok arra, hogy többdiplomás, arra, hogy elismert a szakmájában, arra, hogy kiváló apa, és még sorolhatnám.
2014. dec. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Az ne zavarjon meg, hogy mindig vannak megalkuvó lányok, akik beérik a könnyen háziasítható férfiegyedekkel. Nekik fontosabb a kizárólagosság, mint a minőség.
2014. dec. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem, én nem egy férfir..banccal vagyok együtt, akinek megvolt a fél város. Az ilyenek kifejezetten taszítanak.


Egyébként rá vagyok büszke, arra amilyen ember, amilyen személyiség amilyen férfi:). És arra, hogy életemben először vele élhettem át orgazmust, senki mással a korábbi kapcsolataimból. Pedig volt néhány. Mindezt úgy, hogy neki nem volt tapasztalata.


Attól, hogy egy pasi sok nőt megdugott, még nem lesz férfi.

2014. dec. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

ma 13:53

2 példa:

1. pasi: megdugott 50 nőt, mindet csak 1x, mert mondjuk nem érdekelte, hogy a nőnek is jó legyen, csak megdugta, ő elélvezett, azt csá.

Aztán henceg, hogy ő milyen tapasztalt ennyi csaj után...


2. pasi: lehet, hogy kevés, de hosszú ideig tartó kapcsolatai voltak, tudja, mi kell egy nőnek, figyel rá, hogy neki is jó legyen a szex, valamint tudja, hogyan kell viselkedni egy kapcsolatban...


Ne keverjük már a szezont a fa$zommal, egyértelmű, hogy a minőség fogalmát nem az első fa$zjancsira kéne ráakasztani.

2014. dec. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Az hogy valaki aprópénzre vált valamilyen könnyen jött hírnevet és minden szembejövő pinában megfordul 2 percre, tényleg nem garantálja a minőséget. Nem egy - egykori vagy jelenlegi - műsorvezetőcske meg jöttment énekes házal így a pesti éjszakában csökkenő sikerrel, viszont gyorsan terjesztve szánalmas teljesítményét az ágyban. Ettől még tény, hogy a nők szemében általában érték, ha a féri őelőttük már komoly trófeákat szerzett, mert ez a rátermettségüket bizonyítja a szemükben. Ellenben a nők értékét a férfi szemében minél szűkebb személyi körre korlátozódó szexuális előélet növeli. Nem összevethető a két dolog. És persze, lehet hinni abban hogy az a legnagyobb hegymászó, aki életre első felében a galyatetőt, a másodikban pedig a kékest mászta meg minden hétenm és soha nem járt más hegyen, de attól még kicsi az esélye hogy ez igaz leygen.
2014. dec. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!