Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viszonyuljak a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viszonyuljak a barátom női munkatársaihoz?

Figyelt kérdés
3hónapja dolgozik ezen a helyen a barátom és 2 lánnyal is 'megismerkedett'. Ezzel nem is lenne baj, de mind a két lánnyal teljesen közvetlen és mind a két lány flörtöl vele, édeskémnek meg cukinak nevezik és ő meg élvezi és rá is tesz. Nem tartok attol, hogy megcsal bizok benne és tudom, hogy nem tenné, de iszonyatosan zavar az, hogy többet van velük és többet beszél velük, mint velem ( a munka miatt ) és zavar az, ahogy viselkednek vele, de nem tudom mit csináljak ( barátomnak már szóltam meg egyébként ezeket részben onnan tudom, hogy szoktam látni mit beszélnek féjszen, de ezt nem akarom, hogy tudja a barátom) mit csináljak?

2014. dec. 16. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:

"és ő meg élvezi és rá is tesz. "


Naná hogy élvezi, hogy egyszerre 3 lányt döngethet! :D

2014. dec. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden munkahelyen többet van a munkatársakkal mint veled, szóval kár ezen aggódni. Ha nem akar éhen halni akkor dolgoznia kell. Nincs más, vagy eltartod te, vagy elfogadod, hogy vannak munkatársai. Mondjuk a párod se teljesen ártatlan, mert adni nem kéne alájuk a lovat. (amúgy nincs pasi aki ne élvezné ha 2 csaj is odavan érte)
2014. dec. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a bajom, hogy dolgozik meg nem is zavar, hogy vannak lany baratai engem konkretan ez a ket kany zavar azzal, hogy teljesen ra vannak akadva es becezgetik edesgetik meg kicsinyitgetve irdogalnak neki pl: ajcsi meg röpike ( szereti nagyon a roplabdat a baratom en nem es azt se szeretem, amikor azt a keves idot, amit egyuttvagyunk ropinezessel vagy olvasgatassal kell eltolteni es ezt el is mondta nekik) es ez engem zavar, mert az en baratomra ne nyomuljanak mar mas lanyok csak nem tudom mit csinaljak...
2014. dec. 16. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!