Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viszonyuljak ehhez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonyuljak ehhez a helyzethez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

25 éves lány vagyok, nemrég fejeztem be az egyetemet, meló mellett. Párommal kicsit össze-vissza 2 éve, hivatalosan egy fél éve vagyunk együtt. Nemrég vált el, van egy 5 éves kislánya, akivel elég jó a viszonyom. Mindketten egy helyen dolgozunk. Az összeköltözést hamarosan tervezzük, de még munkahelyen teljesen nyilvánosan nem vállaltuk fel a kapcsolatunkat. Család, közeli barátok, néhány munkatárs már tud rólunk, de nagy hírverést sem szeretnénk csinálni, de a településen is elég sokan ismernek bennünket. A válás effektíve békében zajlott lett, mégis van bennem egy félsz és bizonytalanság. A kislányának nem akarok anyja helyett anyja lenni, de azt se szeretném, hogy ne fogadna el. Volt már valaki hasonló helyzetben? Miket tapasztaltatok? Minden építő jellegű véleményt szívesen fogadok. Köszönöm előre is. :)



2014. okt. 5. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Van egy potfiam akkor pottyant az eletembe amikor 10 eves volt,en pedig 28 voltam.A lenyeg h legyel vele termeszetes,figyelj ra,hallagasd meg es talan a legfontosabb: ne neveld,mert az nem a te dolgod:-)


Jo a kapcsolatunk,total idealisnak mondhato habar most kamasz es elviselhetetlen:-)))Ketszer szoltam ra 6 ev alatt,mindketszer megertette:-))Az ilyen helyzetek elsore bonyolultnak tunnek,valojaban nem azok.Az elvalt szulok gyerekei "zavartabbak" es serulekenyebbek az atlagnal es a hiedelmekkel ellentetben nagyon tudnak kotodni a mostohaikhoz:-))


Szoval nalunk nem volt gond,persze van ajtocsapkodas neha amikor a ferjmmel megkapjuk h maradiak vagyunk (mi vaaaan???:-))),es ugye nem szereti ha nem engedek megnezni egy 18 plusz korhataros filmet:-)))


Ilyenkor magamban megertem ot,masfelol meg rohogok h uristeeen ennyire oreg lettem:-))Jo moka veluk lenni,nagyon halas kis emberkek tudnak lenni akkor ha erzik h szeretve vannak es el vannak fogadva.


Ja es feltekeny ne legyel ra soha,(mert ilyesmi neha elofordul) o a gyereke de ez nem jelenti azt h ot jobban szereti csak azt,h mashogy:-)))En akarhanyszor elakadtam a gyerekkel kapcsolatban altalaban felhivtam anyut:-)))Azert voltak nehez idoszakaink a zoldsegekkel,meg a hangnemmel (nem allunk fel az asztaltol amig mindenki be nem fejezte,kiveve akkor ha megkerdezi h felallhat e)


Es en is tanultam tole rengeteget:-))Pl azt,h reggel nem eszunk csokit,nem ezzel kezdjuk a napot,mert ha egy gyerekkel elsz az leutanozza minden egyes mozdulatodat,szokasodat.Ami nehezen ment szamomra az az amikor eleteben eloszor kellett egyedul utaznia a vonaton (15 eves volt) de halalra aggaodtam magam.


Probaltam nagyon cool lenni amikor feltettem a vonatra,es utjara engedtem kismillio teloszammal,egy rakedli taxipenzzel (legyen nala,ne edessegre koltse) de az allomason elbogtem magam,atoleltem es mondtam neki h nagyon szeretlek.


Erre o;: Jajjjjmaaar,nyugi mar nagy fiu vagyok,siman el tudok vonatozni ket orat....aaaaa ne olelgess mert az tok ciki,mindenki minket nez:-)))))!


Tipikus kamasz:-)))

2014. okt. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kimerítő választ, meg próbálok majd én is az elkövetkezendőkben hasonlóképp viselkedni vele, hiszen most már nem csak időnként fogunk találkozni a kislánnyal. Valahol sajnálom a párom, mert a kislányt imádja, én is ilyen apát képzelek a gyerekeimnek, de sajnos így alakult a helyzet. Köszönöm a segítséget még egyszer. :)
2014. okt. 5. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!