Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartod a kapcsolatot az exeddel vagy nem? Akivel nem, ő vele miért nem?

Figyelt kérdés
2014. dec. 16. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Rendes no nem tartja, csak azok tartjak akik visszajarnak hozzajuk ;)
2014. dec. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem lennek ra kepes..
2014. dec. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tartom, mert 2 év kapcsolat után szakítottunk és még aznap lelépett külföldre. Így köszönt el: "Jó volt, de ennyi" 18/L
2014. dec. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem tartom. Minek tartanám? Az a rész az életemben lezárult, nincs értelme tovább folytatni. Majdnem minden szakításom után voltak ilyen-olyan próbálkozások, de szerintem a természetes, normális lezárás része az is, hogy már bőven nem érdekel a másik annyira, hogy tartsam vele a kapcsolatot.


22/l

2014. dec. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Minden exemmel tartom, hisz ha épp nincs új párom, valamelyikhez úgyis vissza lehet menni mókázni. Ezért kell hogy minél több ex legyen a hátadmögött.
2014. dec. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

tartom, sot.

egyik legjobb baratomnak tartom, mivel tud rolam mindent, ahogy en rola, tehat elonyomre jott ez a dolog.

7 honapot voltunk egyutt, intenziv szerelmes kapcsolat utan, fel eve szakitottunk es most itt vagyunk. 17f

2014. dec. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tartom egyikkel sem a kapcsolatot, akikkel jártam. Mert minek? Már semmi közöm hozzájuk.

Egy pasi van akivel nem jártam, csak egy őrült éjszakát töltöttünk együtt, aztán barátok maradtunk. Ő azóta is a legjobb barátom - több éve. De nincs köztünk ennél több. Neki barátnője van, nekem férjem.

2014. dec. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 BlackSword ***** válasza:
Egyikkel sem... Minek???
2014. dec. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem,mer átb*szott... ha tartanám még ennél is nagyobb fácán lennék...elhittem
2014. dec. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tartottam, 3 hétig, aztán kitisztult a feje és vissza könyörögte magát. Direkt nem zártam le, mert ő az igazi. Tudtam hogy vissza fog jönni, es tudtam hogy visszafogadom. Van még egy aki most a legjobb barátom egy éve. Néha együtt alszunk, meg szórakozunk, de ezen kívül semmi.
2014. dec. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!