Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírok el a kapcsolatommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírok el a kapcsolatommal, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nos, baromira kivagyok borulva, ha gáz, ha nem.

3 éve vagyok együtt a barátommal, 19 éves vagyok,d e úgy látszik nagyon éretlen.

Egyszerűen lelkileg nem bírom el a felelősséget és a párkapcsolat súlyát.

Itt arra gondolok, hogy pl. nem tudom megoldani a párkapcsolati gondjaim, nem tudom összeigazítani a barátokkal...ma borultam ki, de teljesen.

HIÁBA van a hétből HÉT nap, a barátom és a barátnők MINDIG csak ugyanakkor érnek rá. Akárhogy szervezem, csak úgy jön össze. Egyszerűen kezdem feladni.

Tudom, hogy gáz, de nagyon szeretem a párom, viszont most azt érzem, hogy legszívesebben elmenekülnék külföldre, mindenki elől, hogy hagyjon mindenki békén.

Érzett már valaki így?

Már félek ha a barátom és a barátnőim hívnak telefonon, a legjobban akkor érzem magamat amikor este egyedül tvzhetek.


2014. dec. 16. 21:39
 1/2 To7ka ***** válasza:
Nagyon úgy hangzik, hogy megpróbálsz egyszerre szingli és párkapcsolati életet élni, plusz a magányt is szereted. Szerintem ez sose működik jól!:) Nyugodtan pihenj, fordíts időt magadra, ne törődj senkivel. Ez valóban kicsit éretlen hozzáállás, lehetne egyszerre elmenni barátokkal és pároddal valahova, meg rengeteg jó megoldás. Nem ennyire rástresszelni hogy neked mindenhol ott kell lenned, nem akarsz kiesni semmiből, tudni kell mindenről.. Ne pörögj túl ezeken ennyire, pihentesd, nem kell mindent tökéletesen kézben tartani és irányítani.
2014. dec. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

To7ka!

Köszönöm a válaszodat! :)

Nos, a közös programok nem jönnek össze, nem nagyon akarják, mindenkinek "én kellek", egyedül, tehát, hogy lelkileg ott legyek nekik, meghallgassam őket, ami csak négyszemközt jó.

Hála az égnek van, amikor besokallok, és lemondok mindent, és itthon vagyok, de az se tölt fel, mert mindig a másnapra gondolok, hogy el kell mennem.

Tényleg túlpörgöm ezt az egészet, mint mindent. :(

2014. dec. 16. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!