Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a kapcsolatommal?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja van barátom és együtt lakunk a szüleivel, testvérével és annak a barátnőjével. Én kellemetlenül érzem magamat, hogy velük élek, mert a barátom tart el és semmire nem fizetek. Én 19 éves vagyok, esti tagozatra járok suliba, nincs munkahelyem. Ha felhozom a témát, hogy haza szeretnék menni, mert így nem érzem jól magamat, akkor a barátom elkezd dühöngeni és azt hajtogatja, hogy nem akar nélkülem lenni, már az is zavarja, ha suliba, barátnőmhöz vagy a szüleimhez megyek. Ezen kívűl minden veszekedésünkor felhozza a volt barátomat, akivel 4 évig voltam együtt és már szinte egy éve nem tartom vele a kapcsolatot. Nem értem, hogy egy hónap után, hogy lehet valaki ilyen, ezt szerelemnek nem is tudnám nevezni a részéről, mintha csak birtokolni akarna és ez már betegesnek tűnik.
2014. nov. 5. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy csak birtokolni akar, akkor nem értem a kérdést..:)
2014. nov. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ki akar sajátítani. Gondold át és beszélj vele!
2014. nov. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem lehet vele értelmesen beszélni, mert idegbeteg. Nem bánt, csak orrdít, mint egy bolond, elmebeteg.
2014. nov. 5. 20:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk elég merész dolog volt ennyi idő után hozzájuk költözni. Nem tűnik harmonikusnak a kapcsolat, nem jósolok nektek hosszú közös jövőt.
2014. nov. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha most ilyen, akkor később rosszabb is lehet, szerintem próbálj meg minél előbb kilépni a kapcsolatotokból..
2014. nov. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a tanácsokat. :)
2014. nov. 5. 21:03
 7/7 candrea válasza:
Hú, ezt nem gondoltam volna, a legjobb barátnőm detto tök hasonló helyzetben van, mint Te. Szerintem ha szereted a srácot akkor érdemes lenne elmenni párterápiára. Ha szeretnél kilépni a kapcsolatból akkor is érdemes lehet szakember/szüleid segítségét kérned, mert úgy látom, hogy a párod sajnos betegesen féltékeny, és ilyenkor érdemes óvatosnak lenni.
2014. nov. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!